HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Līgo, līgo...


"Lai saulgriežu naktī
Līgotājus silda
Jāņuguns liesmas,
Un sirdī ikkatrā
Skan gaismas dziesmas!
"


Vēlam jaukus, salainus Jāņus un lustīgu līgošanu visiem mūsu klausītājiem ikvienā mājā, lauku sētā vai jebkurā citā vietā, kur šajā laikā Jāņos būsiet!

Ievietoja Schlager time @ 22.06.2012/22:39 @ lûkoties arhîvâ


"Schlager time" pēc izmaiņām 15.05.2012...
Kā jau informējām mūsu programmas "Schlager Time" klausītājus, 15.05.2021 vakarā un naktī veicām plānotos profilakses darbus un vienlaicīgi arī vairākus nozīmīgus tehniskus uzlabojumus centrālajam serverim. Nākošajā rītā programma atkal atsāka savu skanējumu. Sakarā ar to, ka šajā laikā nomainījās arī mūsu servera IP adrese no 193.46.236.26 uz 83.241.93.174, klausītāji (īpaši ārpus Latvijas) raksta par problēmām klausīties "Schlager Time" pēc 16.05.2012. Mūsu pastāvīgajiem klausītājiem, kuri programmu jau iepriekš klausījās no mūsu Interneta mājas lapas http://www.schlagertime.org pirms pleijera palaišanas jānospiež (CTRL+F5). Tas ir vajadzīgs tikai vienreiz!
Par veiktajām izmaiņām esam nosūtījuši informāciju visiem populārākajiem radio portāliem, kuru radio sarakstā ir iekļauts arī "Schlager Time". No vairāku portālu administratoriem atbildes esam jau saņēmuši, ka mūsu radio ir atkal pieejams klausītājiem. No pārējiem atbildes vēl gaidam. Visiem klausītājiem ārpus Latvijas (kuri mums rakstīja) esam nosūtījuši informāciju par portāliem, no kuriem atkal var mūs dzirdēt. Kā vienu no labākajiem esam ieteikuši Vācijas portālu: http://schlagertime.radio.de/broadcast_info.jsf To protams var izmantot arī klausītāji Latvijā.
Cerējām arī, ka pēc visām izmaiņām un uzlabojumiem mazāk cietīsim no Interneta īslaicīgajiem pārrāvumiem, taču tie vismaz pagaidām laiku pa laikam vēl ir. Šīs problēmas risinājums diemžēl nav atkarīgs tikai no mums, bet mēs darīsim visu iespējamo, lai rastu tam risinājumu.
Paldies visiem par e-pastā saņemtajām vēstulēm ar jautājumiem, ieteikumiem, vērtējumiem un jebkuru citu informāciju.

Ļoti, ļoti atvainojamies ikvienam mūsu klausītājam par radītajām neērtībām un ceram uz Jūsu izpratni!

Ievietoja Schlager time @ 23.05.2012/16:44 @ lûkoties arhîvâ


ANDREA BERG, GRAZIANO u.c. jaunie šlāgeri
Pēdējā laikā šlāgeru ierakstu "modernizēšanās" notiek tik straujos tempos, ka daudziem klausītājiem tam tikt līdzi un šādu tendenci pieņemt ir bieži vien grūti vai pat neiespējami. Ar retiem izņēmumiem, tas vērojams visu izpildītāju jaunajos albumos. Vai šlāgeru supperzvaigznei ANDREA BERG jaunais albums "Abenteuer" atnesīs tādus pašus panākumus kā iepriekšējie, parādīs laiks, jo arī viņas ierakstos priekšplānā izteikti izcelti ritmi, bet dziesmu melodijas un balss šarms palicis drīzāk otrajā plānā. Taču vērtēšana ir Jūsu ziņā un katram visticamāk būs savi apsvērumi par tām balsojot mūsu kārtējā programmā "No papildinājumu plaukta".
Viens no izņēmumiem ir dziedātāja GRAZIANO jaunais albums "Nie wieder einsam" . Mūsu klausītājiem viņš ir jau pazīstams, jo mūsu programmā skan šlāgeri "Das Glück Ist in Den Sternen" un "In Einer Schöneren Welt", kurus viņš ierakstījis duetā ar BELSY 2006.gadā.
Tā kā tagad esam saņēmuši viņa iepriekšējos gados iznākušos albumus "Für alle Frauen"(2007) un "Romantica"(2009), tad koncertā esam iekļāvuši dziesmas arī no šiem albumiem.
Vairāk kā 3 stundas garajā programmā dzirdēsiet arī ANDREAS MARTIN, BRUNNER & BRUNNER, DENISE, DIE PALDAUER, GERI DER Ex-KLOSTERTALER, HANSI HINTERSEER, LAURA WILDE un vairāku citu izpildītāju šlāgerus.
Programmu piedāvājam noklausīties svētdien, 9.oktobrī no 16:30 - 19:50.
Kā jau ierasts, būs pieejama un arī ļoti gaidīta balsošana par katru no koncertā iekļautajām dziesmām. Pateicamies visiem, kuri izteikuši savu vērtējumu par šlāgeriem, kuri skanējuši mūsu iepriekšējos koncertos un aicinam to aktīvi darīt arī turpmāk.
Palieciet kopā ar mums.
Jauku nedēļas nogali visiem, jauku laiku un protams labu garastāvokli!
Palieciet kopā ar mums.

Ievietoja Schlager time @ 09.10.2011/00:42 @ lûkoties arhîvâ


31.jūlija programmā AMIGOS, CALIMEROS u.c....
Jūlija beigās mūsu fonotēkā ienākuši vairāki jaunie albumi, starp kuriem ir labi pazīstamo grupu AMIGOS - "Mein Himmel Auf Erden", CALIMEROS - "Weil dich mein Herz vermisst", NOCKALM QUINTETT - "Zieh dich an und geh" albumi un dziedātājas SYLVIA MARTENS - "Spiel Mich!" ar Vācijā jau par hītu kļuvušo šlāgeri "Sommer in Germany" no šī albuma. Arī sen pasūtītais dziedātāja RONNY GANDER albums "Mein Herz ruft nach Dir"(2010) un citi.
No visiem esam atlasījuši melodiskākos un interesantākos šlāgerus, kurus prezentēsim mūsu kārtējā koncetā "No papildinājumu plaukta mūsu fonotēkā". No vairākiem albumiem esam iekļāvuši tikai dažus šlāgerus, jo pārējie ir visai neizteiksmīgi vai arī no šlāgeriem tajos ir grūti ko saklausīt...
Sagatavoto koncertu piedāvājam noklausīties svētdien, 31.jūlijā no 17:00 - 19:25.
Arī balsošana par katru dziesmu būs pieejama un ļoti gaidīta. Pateicamies visiem, kuri izteikuši savu vērtējumu par šlāgeriem, kuri skanējuši mūsu iepriekšējos koncertos un aicinam to aktīvi darīt arī turpmāk.
Jauku nedēļas nogali visiem, jauku laiku un protams labu garastāvokli!

Ievietoja Schlager time @ 30.07.2011/16:34 @ lûkoties arhîvâ


CHRIS WHITE šlāgeri mūsu fonotekā....
Vispirms atvainojamies visiem klausītājiem par pārtraukumu programmā un sagādātajām neērtībām, jo bez jebkāda iepriekšēja brīdinājuma, sestdien īsi pirms pusnakts palikām bez Interneta.
Dziedātāja CHRIS WHITE šlāgeri mūsu klausītājiem jau ir pazīstami, jo 17 no tiem mūsu programmā pirmoreiz prezentējām maijā. Šonedēļ no dziedātāja menedžeru biroja esam saņēmuši vēl 14 šlāgerus no CHRIS WHITE albumiem "Ich hab den Himmel gesehen", "In Mein Herz", "Kennzeichen Rose", "Lebenswert" un "Wahnsin". Arī šie šlāgeri ir izteikti romantiski un melodiski. Tādēļ no tiem esam sagatavojuši atsevišķu programmu, kuru nodosim jūsu vērtējumam svētdien, 24 jūlijā no 21:00-21-50. Aicinam nobalsot par katru no dziesmām, jo izšķirošā nozīme tam, kurš no šiem šlāgeriem tiks iekļauts vai neiekļauts mūsu pamatprogrammā, būs jūsu vērtējumam. Tās dziesmas, kuras būs novērtētas ar vismaz 3 zvaigznītēm noteikti skanēs arī turpmāk mūsu programmā.
Ja vēlaties izteikt suvus komentārus, ierosinājumus, jebkādu kritiku, vērtējumu par programmu kopumā, iznākušajiem albumiem, koncerta "No fonotekas papildinājumu plaukta" atskaņošanas laikiem u.t.t., rakstiet uz mūsu elektronikā pasta adresi: mail@schlagertime.org Cenšamies atbildēt uz visām saņemtajām vēstulēm - arī no ārvalstīm.
Izmantojiet šo adresi arī tad, ja vēlaties dzirdēt kādus no saviem iemīļotākajiem šlāgeriem vai izpildītājiem. Līdz šim nevienam klausītājam neesam atteikuši un arī turpmāk nekad neatteiksim, ja vien prasītās dziesmas uz pieteikuma brīdi būs mūsu fonotekā.
Pateicamies visiem, kas nobalsojuši par iepriekšējā koncertā "No fonotekas papildinājumu plaukta" pirmoreiz izskanējušajiem šlāgeriem un ceram uz vēl lielāku aktivitāti turpmākajos balsojumos, kas palīdzēs veidot programmu mums visiem kopā.

Ievietoja Schlager time @ 24.07.2011/20:11 @ lûkoties arhîvâ


Koncertā arī 9 NELLY SANDER dziesmas...
Lai arī krietnu daļu no pasūtītajiem jaunajiem šlāgeru albumiem esam saņēmuši, kārtējo koncerta programu izveidot nenācās viegli. Jo straujajai šlāgeru modernizēšanās tendencei sāk pakļauties ne tikai jaunie izpildītāji, bet arī jau labi pazīstamie dziedātāji un grupas. Līdz ar to arvien biežāk no jaunajiem albumiem savai programmai varam atlasīt labākajā gadījumā vien pāris dziesmas. Kā vienu no veiksmīgākajiem albumiem gribētos nosaukt dziedātājas NELLY SANDER šajā mēnesī iznākušo albumu "Träum Mit Mir" . Koncerta programmā ir 9 dziesmas no šī albuma, kā arī BELSY & FLORIAN, G.G. ANDERSON, KAROLA & MANFRED, LINDA FELLER, MARA KAYSER, MICHAEL MORGAN, NIK P., OLAF BERGER, ROLAND KAISER, ROMEOS ERBEN, SEMINO ROSSI un vairāku citu dziedātāju šlāgeri, kā arī dziedātājas ELISABETH MOSER-HOLD atsūtītais jaunākais šlāgeris "Und der Flamenco hat mein Herz betört".
Ļoti gaidīsim Jūsu vērtējumu balsojumos par katru no dziesmām, lai pieņemtu galīgo lēmumu par to, kuras no koncerta dziesmām iekļaut mūsu pamatprogrammā un kuras tomēr nē.
Koncerta programma ir nepilnas 4 stundas gara un to piedāvājam noklausīties svētdien, 17.jūlijā no 16:00-19:50.
Vēlam visiem mūsu klausītājiem jauku vasaras otro pusi!

Ievietoja Schlager time @ 17.07.2011/04:32 @ lûkoties arhîvâ


Papildinājumi mūsu programmā...
Kārtējā koncerta "No papildinājumu plaukta" programmas sagatavošana ir pabeigta. Tajā esam iekļāvuši šlāgerus no albumiem, ar kuriem pēdējos mēnešos ir papildinājusies mūsu fonotēka un kuri mūsu programmā skanēs pirmoreiz. Dzirdēsiet: ASTRID BRECK, BELLA VISTA, CHRISTIN STARK (šlāgerus no dziedātājas esam saņēmši kā dāvanu mūsu klausītājiem), DIE ALMBERG STÜRMER, FERNANDO EXPRESS, FREDDY QUINN, GERALDINE OLIVIER, GESCHWISTER HOFMANN, GITTI & ERIKA, HANSI SÜSSENBACH, KAROO un KRISTINA BACH dziedātos šlāgerus.
Programmu nododam Jūsu vērtējumam svētdien, 19.jūnijā no 17:00-20. Balsošana par katru no dziesmām mūsu mājas lapā arī būs pieejama, lai mēs zinātu, kuras no dziesmām Jums būs patikušas vislabāk, t.i. kuras no tām būsiet novērtējuši ar 4 vai 5 zvaigznītēm.
Programmas gatavošanas laikā esam saņēmuši kārtējos desmit iepriekš pasūtītos albumus, starp kuriem ir arī Semino Rossi jaunais albums. Tas nozīmē, ka nākošo koncertu pēc Jāņiem ilgi nebūs jāgaida.
Palieciet kopā ar mums, jauku svētdienas vakaru visiem un patīkamu klausīšanos.

Ievietoja Schlager time @ 19.06.2011/03:39 @ lûkoties arhîvâ


Kocerts "No papildinājumu plaukta" nedēļas nogalē...
Gandrīz trīs dienas bijām palikuši bez Interneta. Netālu notiekošo rekonstrukcijas darbu dēļ vienu dienu pat elektrība aptverošajā rajonā bija atslēgta. Tā teikt, bijām nogriezti no apkārtējās pasaules. Ceram, ka visi nepieciešamie darbi kabeļu nomaiņai ir pabeigti un līdzīgu situāciju nenāksies piedzīvot atkārtoti. Atvainojamies visiem mūsu klausītājiem par radītajām neērtībām.
Pašlaik gatavojam kārtējā koncerta "No papildinājumu plaukta" programmu, kuru tuvākajās dienās gribam pabeigt, lai nedēļas nogalē to nodotu Jūsu vērtējumam. Par laiku, kurā tā skanēs, informēsim tiklīdz tā būs sagatavota.

Ievietoja Schlager time @ 14.06.2011/18:43 @ lûkoties arhîvâ