HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Decembris - dāvanu gatavošanas laiks...
Šlāgermūzikas fani decembri katru gadu sagaida ar dalītām jūtām - tuvojas Ziemassvētki, kad jāsteidz gatavot dāvanas sev mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem, bet tajā pašā laikā jāsamierinās ar domu, ka jaunu šlāgeru albūmu dāvanai meklēt var izrādīties veltīgi. Arī šis gads nav izņēmums, kad paredzēta tikai dažu jaunu albūmu iznākšana, un arī tos būs grūti atzīt par labu dāvanu esam.
Tajā pašā laikā dažādu ierakstu studiju Ziemassvētku albūmu klāsts - tik plašs, ka ieraugot tos tik lielā skaitā vai elpa aizraujas. Bet tas tikai pirmajā brīdī, jo izskatot visus skaisti noformētos albūmus, var izrādīties, ka sajūsma ir bijusi pāragra. Arī mēs protams šos albūmus esam izskatījuši un noklausījušies tajos iekļauto dziesmu pieejamos prezentācijas fragmentus Internetā. No jaunajiem albūmiem tikai dueta DIE LADINER albūms "Dolomiten Weihnacht"(3.10.2008) un dziedātāja OLAF BERGER albūms "Weihnachten liegt schon in der Luft"(7.11.2008) vienīgi varētu cerēt uz kaut kādiem panākumiem un visticamāk savu plašo fanu pulkā. Abos albūmos iekļautas tikai dažas tradicionālās Ziemassvētku dziesmas, bet pārējās ir vienīgi tiem veltītas. Krīze laikam ne tikai mūsu valsts ekonomikā vien...
Daļēji šis robs tiek kompensēts ar Ziemassvētku visdažādākajiem "kokteiļiem" un dziesmu izlasēm no iepriekšējos gados ierakstītajiem albūmiem. Tomēr, pērkot tos dāvanai, iesakam noklausīties - citādi varat nopirkt "kaķi ļoti skaistā maisā"!
Cita lieta ir iepriekšējos gados ierakstīto un pazīstamo albūmu atkārtotie izdevumi, ANDY BORG, HANSI HINTERSEER, RONNY un citu izpildītāju Ziemassvētku albūmi.
Instrumentālo ierakstu cienītāju uzmanību varētu piesaistīt tradicionālo Ziemassvētku dziesmu izlases "Die schönsten Weihnachtsmelodien auf dem Sahophon"(1.10.2008), "Die schönsten Weihnachtsmelodien auf der Trompete"(1.10.2008), JAMES LAST "Christmas Legends"(28.11.2008), RICKY KING "Weihnachten mit Ricky King"(28.11.2008) un protams CAPTAIN COOK UND SEINE SINGENDEN SAXOPHONE "Die schönsten Weihnachtslieder"(31.10.2008).
Ceram, ka arī daudziem mūsu klausītājiem šogad jauku Ziemassvētku noskaņu palīdzēs radīt un saglagāt dueta KATHRIN & PETER veidotais DVD albūms "Fröhliche Weihnachten mit Kathrin & Peter"(26.9.2008) ar dažādu izpildītāju piedalīsanos, kā arī HANSI HINTERSEER ierakstītais DVD albūms "Tiroler Weihnachtsszauber"(7.11.2008) ar brīnišķīgajiem ziemas dabasskatiem.
Lai Jums visiem jauks šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Ievietoja Schlager time @ 10.12.2008/03:55 @ lûkoties arhîvâ