HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Laimīgu Jauno 2009.gadu!
/Autors: Puse Plus/

"...Veikli darbs uz priekšu rit,
Jautri dzeņa āmurs sit.
Sala tētim priecīgs prāts -
Jaunais gads lai sveicināts!..."
/Dz. Rinkule-Zemzare/

Kārtējais 2008.gads pagājis - klāt jaunais 2009.gads. Kāds tad ir bijis aizgājušais gads, un ar ko tas iepriecinājis šlāgermūzikas cienītājus? Jāteic jau uzreiz, ka ar iepriekšējo tam sacensties ir grūti, bet pilnīgi bešā mūs atstājis arī tas noteikti nav. Viss notiek un dzīve protams iet uz priekšu arī šlāgeru pasaulē... Arī mums ir bijušas gan veiksmes, gan arī neveiksmes. Esam centušies, savu iespēju robežās, iepazīstināt savus klausītājus ar 2008.gada dažādu izpildītāju albūmiem un vispārējām tendencēm, kādas jūtamas un gavenais arī saklausāmas pat labi pazīstamu izpildītāju 2008.gada albūmos.

2008.GADA ŠLĀGERU BILANCE:
- Fonotēkā ienākuši un programmā iekļauti šlāgeri no vairāk kā 40 jauniem šlāgeru albūmiem + dažādu izlašu un " šlāgeru kokteiļu" albūmiem.
- Programmā ienākuši līdz šim vēl neskanējušu izpildītāju: ALEXANDRA LEXER, MARTIN KOFLER, MARTIN MENDES, NIC, SANDY CHRISTEN, TOPS, UDO WENDERS un citu izpildītāju šlāgeri.
- Papildinājušies arī vecie, labie "oldies" un daļa nomainīta ar jaunākiem (līdz ar to kvalitatīvākiem un pilnskanīgākiem) ierakstiem un dažādām to versijām.

2008.GADĀ IR IZDEVIES:
- Palielināt maksimālo pieslēģumu skaitu 3 reizes.
- Līdz ar to vairāk kā 2 reizes ir palielinājies mūsu programmas klausītāju skaits salīdzinot ar 2007.gadu.
- Veikt virkni tehnisku uzlabojumu "stabilākas dzirdamības" nodrošināšanai.

2008.GADĀ NAV IZDEVIES:
- Saņemt vairākus pasūtītos albūmus, ar mūsuprāt skanīgiem šlāgeriem: ARIANE BÜTTNER "Ich glaube immer noch an Wunder", CARABOO "Wie ein Stern am weiten Himmel", MICHAEL KARP "Die Wege des Herzens" un vairākus citus.
- Pāriet uz Interneta pieslēgumu, kas nodrošinātu augstāku stabilitāti un nodrošinātu programmu pret "neprognozējamiem atslēgumiem" vai kārtējo "raustīšanos"... Bet tā kā, tas ir dārgs "pasākums" - paliek iespējas nākotnes attštībai!

Liels paldies visiem mūsu programmas klausītājiem, kas bija kopā ar mums arī šajā gadā, pateicamies par atsaucību, sapratni programmai grūtajos brīžos un daudzajām saņemtajām vēstulēm ar ierosinājumiem un vērtējumu!

LAIMĪGU JUMS VISIEM JAUNo GADU! VESELĪBU, VEIKSMI UN DAUDZ JAUNU, SKAISTU MELODIJU JAUNAJĀ 2009.gadā!

Ievietoja Schlager time @ 01.01.2009/06:38 @ lûkoties arhîvâ