HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Šlāgeru pasaulē Jauno gadu vēl tikai gaida...
Kā jau katra gada sākumā, arī šogad jaunus ierakstus vismaz Janvārī ierakstu studijas nav centušās ieplānot. Gadu mijā iznāk vairāku dziedātāju un grupu izlašu albūmi un protams šlāgeru kokteiļi visdažādākajos variantos un salikumos - tā teikt biznesa kompensēšanai bez īpaši lielu līdzekļu ieguldīšanas. Visplašākais piedāvājums ir DRAFI DEUTSCHER izlašu albūmiem, kas ierakstīti vairākās studijās. Tajos visos protams iekļauti dziedātāja iepriekšējo gadu populārākie šlāgeri, ieskaitot viņa visslavenāko hītu "Marmor, Stein und Eisen bricht". Izlasē "Schlager Platin Edition" šis vecais labais šlāgeris un vairāki citi hīti ierakstīti jaunās dziedātāja izpildītajās versijās.
Grupai NOCKALM QUINTETT 09.01.2009 iznāk šlāgeru izlase "Nockalm Diamant - Das Beste" . Par prieku visiem grupas faniem, albūms studijā "Koch" ierakstīts ne tikai audio versijā, bet vienlaicīgi arī DVD formātā.
Dziedātāja ANDREAS MARTIN ierakstītais šlāgeris "Ich fang dir den Mond" vairākās Mix versijās jau sagatavots un studija Koch to piedāvās klausītāju fonotēkām no 09.01.2009.
Studijā "DA" pabeigts arī dziedātājas JULIANE WERDING labāko šlāgeru izlases albūma "Das Beste 2004 - 2009" ieraksts.
Arī mēneša otrajā pusē vēl jo projām valdīs iepriekšējo gadu šlāgeru izlases un kokteiļi. Bet par to sīkāk nākošajā reizē.
Lai Jaunajā gadā ikvienam izdodas atklāt tieši savai sirdij tuvus un mīļus šlāgerus!

Ievietoja Schlager time @ 03.01.2009/19:06 @ lûkoties arhîvâ