HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Šlāgeru instrumentālo versiju faniem...
Vispirms atvainojamies tiem mūsu klausītājiem, kuri diemžēl pagājušajā naktī bija spiesti pārslēgties uz kādu citu programmu, jo mēs kārtējo reizi pēc pusnakts palikām bez Interneta. Atšķirībā no visām iepriekšējām atslēguma reizēm, šoreiz pēdējā brīdī saņēmām paziņojumu par gaidāmo pārtraukumu, bet diemžēl Jūs informēt vienkārši nepaspējām. Paziņojumā ir arī solījums no pakalpojuma sniedzēja par to, ka turpmāk klientiem, izmantojot Internetu, uzlabosies gan datu plūsmas ātrums, gan stabilitāte. Varbūt ka kāds nozīmīgāks klients par mums ir paudis arī savu neapmierinātību. Cerēsim, ka turpmāk ies labāk, un ka tas nav pēc Latvijā ieviestā principa "kā var nesolīt".
Šlāgeru Instrumentālo izpildījumu fanus noteikti iepriecinās CAPTAIN COOK UND SEINE SINGENDEN SAXOPHONE pēdējais izlases albūms "Steig in das Traumboot der Liebe", kas studijā "Koch" ierakstīts kopā ar DVD albūmu. Atliek vienīgi piebilst, ka abi albūmi(pēc tajos iekļautajiem šlāgeriem) nav identiski. Audio albūmā 20, bet DVD albūmā 13 melodijas, starp kurām ir arī ar solistu ierakstītā "Da tanzten wir zu Billy Vaughn".
Tā kā Svētdienas vakaram gatavojam koncertu no papildinājumiem mūsu fonotēkā, tad tajā tiks iekļauts arī šis šlāgeris. Par laiku, kurā koncerts skanēs un ko tajā dzirdēsiet, mēs Jūs noteikti informēsim.
Jauku nedēļas nogali un patīkamu klausīšanos!

Ievietoja Schlager time @ 23.01.2009/21:54 @ lûkoties arhîvâ