HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Koncertā skanēs arī saņemtā dāvana ...
Janvāra vidū saņēmām kārtējo pārsteiguma dāvanu. Šoreiz tās ir 3 dziesmas no dziedātāja WINFRIED.
Dziedātājs (pilnā vārdā Winfried Poschkamp) no Rūras apgabala Vācijas rietumos savu pirmo muzikālo izglītību ieguvis Essenes Doma mūzikas skolā pie Prof.Dr. Jenne un kapelmeistara Karl Linke sešdesmito gadu sākumā. Paralēli tam WINFRIED pilnveido savu ģitāras spēli un dzied zēnu korī. Pēc līguma noslēgšanas ar skaņuplašu firmu, tiek ierakstītas pirmās ilgspēlējošās plates, kasetes un singli. Pēc tam, kad LP skaņuplate "Heimatklänge", kasete "Schlager der 60er Jahre" un singls "Dorothie good bye" iegūst popularitāti ne tikai viņa dzimtajā reģionā, dziedātājam tiek piedāvātas iespējas ierakstīt savas dziesmas arī televīzijas šoviem. Otra LP ilgspēlējošā skaņuplate "Mein Alpenland" un kasete "Die Berge ist sind meine Heimat" ierakstītas studijā "Koch". Visa turpmākā darbība šovbiznesā notiek ciešā sadarbībā ar producentu Willi Reinehr. Vairākas WINFRIED ierakstītās dziesmas ir iekļautas arī vācu "Volksmusik" un Ziemassvētku izlasēs. 1998.gadā dziedātājs ieraksta savu CD albūmu "Meine neuen Lieder". Dāvinātajās dziesmās saklausāmas gan tradicionālās "schlager", gan "Volksmusik", gan"country" noskaņas, kurās tagad varēsiet ieklausīties un vērtēt arī Jūs. Dziedātājam par šo iespēju protams sakam: ****** DANKE WINFRIED ! ******
Un tā, kārtējā koncertā, kas sagatavots no pēdējiem papildinājumiem mūsu fonotēkā, dzirdēsiet:
WINFRIED "Die Zeit";
WINFRIED "Die Liebe im Hafen ist schön" no albūma "Meine neuen Lieder";
WINFRIED "Ein Leben voller Sonnenschein" (2007);
divas melodijas no CAPTAIN COOK UND SEINE SINGENDEN SAXOPHONE albūma "Steig in das Traumboot der Liebe" (2008);
vairākus dziedādājas JENNIFER šlāgerus no viņas jaunā albūma "Ich flieg' mit dir" (2008);
kā arī : ACHIM REICHEL, ANDREA JÜRGENS, ANDREAS MARTIN, BERT BEEL, DSCHINGHIS KHAN, HEIN SIMONS, HOWARD CARPENDALE, JULIANE WERDING, KRISTINA BACH, L-SOUND, LENA VALAITIS, MARC PIRCHER, MICHELLE, ROGER WHITTAKER, ROLAND KAISER, SCHNITTE, SYLVIA MARTENS, TOM ASTOR, UDO JÜRGENS, VADER ABRAHAM, VERONIKA FISCHER un XANDRA HAG dziedātos šlāgerus no "šlāgeru kokteiļu albūmiem", kuri mūsu programmā līdz šim vēl nav skanējuši. Tā kā šlāgeru pasaulē turpinās "klusā sezona", tad jaunos 2009.g. šlāgerus varbūt atnesīs februāris. Bet par to nākošreiz.
Sagatavotā divu stundu garā programma izskanēs svētdien, 25.janvāra vakarā no 21:30 - 23:30.
Klausieties un vērtējiet! Protams, ka ļoti gaidītas būs visas Jūsu atsauksmes, jo ne visi šlāgeri tiks iekļauti mūsu pamatprogrammā.

Ievietoja Schlager time @ 24.01.2009/20:25 @ lûkoties arhîvâ