HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Janvāris noslēdzas ar Maxi Arland jauno albūmu...
Janvāra beigās iznākuši studijā "EMI" ierakstītie visai plašās sērijas "Schlager & Stars" kārtējie albūmi. Šoreiz tie ir dziedātāju MATTHIAS REIM, MICHELLE un DRAFI DEUTSCHER visu iepriekšējo gadu šlāgeru izlašu albūmi.
Iznācis arī UDO JÜRGENS jaunais albūms "Einfach ich"(23.01.2009) ar DVD pielikumu. Mūsu klausītāji viņu noteikti pazīst pēc slavenā šlāgera "Griechischer Wein" viņa iedziedātajā versijā. Diemžēl jaunajā albūmā tam līdzvērtīgu šlāgeru nav.
Mēnesi noslēdz MAXI ARLAND jauno šlāgeru albūms "Sag ja zu mir"(30.01.2009). Dziedātāja tēvs HENRY ARLAND jau sen ir iemantojis plašu klausītāju atzinību ar saviem šlāgeru instrumentālo ierakstu albūmiem ne tikai Vācijā vien. Arī MAXI ARLAND ir gājis, tā teikt, tēva pēdās. Būdams ļoti apdāvināts, jau agrā bērnībā ieguvis labu muzikālo izglītību. Tas viņam deva iepēju uzstāties kopā ar tēvu, gūstot nedalītu klausītāju atsaucību un mīlestību. Tā kā MAXI ARLAND plašā sabiedrībā jūtas kā "zivs ūdenī", aizraujot publiku gan ar savu mūziķa talantu, gan dziedot visdažādākos šlāgerus un "volksmusik" dziesmas, tad ir tikai pilnīgi likumsakarīgi, ka viņš ir arī viens no populārākajiem muzikālo programmu veidotājiem un vadītājiem Vācijas TV.
2007.gadā MAXI ARLAND ierakstītais albūms "Danke Roy", ir dziedātāja veltījums šlāgeru leģendas ROY BLACK piemiņai. Tādēļ tajā ir iekļautas tādas viņa slavenākās dziesmas, kā "Ganz in weiss", "Ich denk an dich" u.c.
Albūmu "Sag ja zu mir" arī mēs esam pasūtījuši, jo tajā ir ne viens vien šlāgeris, kuru mēs labprāt piedāvātu noklausīties savā programmā ar Jums.
Bet par februārī gaidāmajiem albūmiem nākošajā reizē!

Ievietoja Schlager time @ 01.02.2009/02:53 @ lûkoties arhîvâ