HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

2009.g. šlāgeru topi...
Vācijas radio un TV sabiedrības, kā arī internetā raidošās programmas jau publicējušas pirmos 2009.gada janvārī populārāko šlāgeru un to izpildītāju "topus". Tā, piemēram, "Radio VHR" topa "Hitparade & Superstar 2009" pirmajā trijniekā ir:
1. ROLAND KAISER - "Wir sind Sehnsucht" ;
2. BRUNNER & BRUNNER - "Beiss Dich durch";
3. SIMONE - "Ich hätt' ja gesagt".
Mūsu klausītājiem šie izpildītāji jau ir pazīstami, jo viņu šlāgeri skan arī mūsu programmā. ROLAND KAISER jaunais albūms "Wir sind Sehnsucht" iznāca 30.janvārī un ir arī mūsu pasūtīto albūmu sarakstā. Dueta BRUNNER & BRUNNER jaunais albūms "In den Himmel und zurück" pašlaik tiek gatavots studijā "ELECTROLA" un tā prezentācija ieplānota martā. Par dziedātājas SIMONE jauno ierakstu albūmu nav nekādas informācijas, vismaz tuvākajos pāris mēnešos nevienas studijas ierakstu plānos tas nav iekļauts. Varbūt, ka dziedātāja gatavo saviem faniem kādu negaidītu pārsteigumu.
Šajā topa piecdesmitniekā iekļuvušas arī tādas zvaigznes,kā: GESCHWISTER HOFMANN(6), MONIKA MARTIN(9), ANDREAS MARTIN(10), G.G.ANDERSON(11), BERNHARD BRINK(13), SEMINO ROSSI(18), GABY BAGINSKY(28), ANDREA BERG(30) un MICHAEL HOLM(49).

Ievietoja Schlager time @ 02.02.2009/17:51 @ lûkoties arhîvâ