HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Arī februāris ar plašu jauno šlāgeru klāstu nelutinās...
Šogad jauno šlāgeru albūmu klāsts februārī, kurus ierakstu studijas piedāvās saviem klausītājiem diemžēl būs ievērojami mazāks nekā tas bija iepriekšējā gadā, pat nesasniedzot vienu trešo daļu. Pirmā prezentācija plānota jau šajā piektdienā, t.i. 6.februārī. Tajā tiks prezentēti sekojošu izpilddītāju albūmi:

GESCHWISTER HOFMANN jaunais albūms "Gestern, morgen und für immer" . Duetam bija visai veiksmīga un ārkārtīgi plaša koncerttūre visa pagājušā gada garumā, taču kā redzam, laika ir pieticis arī jauno šlāgeru albūma ierakstīšanai.
G. G. ANDERSON jauno šlāgeru albūms "Alle Liebe dieser Welt" tiks prezentēts kopā ar DVD pielikumu, kurā ierakstīti divu jauno šlāgeru ("Ich bin verliebt in deine himmelblauen Augen" un "Adelita Papaya") videoklipi, plaša intervija ar dziedātāju un fotogrāfiju galerija. Kādi būs jaunā albūma panākumi, rādīs laiks. Jo tajā lielākā daļa no 16 jaunajām dziesmām ir stipri tuvāk POP mūzikas žanram, nevis ierastajiem šlāgeriem, kādi bija dziedātāja karjeras sākuma gados ierakstītajos albūmos. Dažas dziesmas no jaunā albūma ir iekļautas pat ierakstu studiju DISCO (kokteiļu) izlašu albūmu plānos.
Dziedātāja BERNHARD BRINK jaunais albūms "Schlagertitan" nebūt nav viņa veco šlāgeru izlases albūms, kā pirmajā brīdī varētu likties, izlasot tā nosaukumu. Tajā iekļauti 12 viņa jaunie šlāgeri.
Savukār dziedātāja BERND CLÜVER jaunais albūms "Meine schönsten Schlager" faktiski ir viņa 14 labāko šlāgeru (studijas "Sonia" skatījumā)izlases albūms.
Dziedātājs NICO GEMBA tiek prezentēts ar singlu (Maxi-CD)"Der letzte Fox", kurā dziesma ierakstīta 5 dažādās MIX versijās.
Dziedātājas LARA jaunais albūms "Wahnsinn" ne ar ko neatšķiras no 2 viņas iepriekšējiem albūmiem, kuri panākumus dziedātājai diemžēl nav devuši. Arī mūsu programmā viņas izpildītās dziesmas neskan.
Un arī bijušās austrumvācijas dziedātāja PETER TSCHERNIG albūms "Immer Lächeln". Tajā ierakstītās dziesmas visai nosacīti varētu raksturot kā POP, roka un mazliet varbūt arī "country" elementu apviemojumu.
Pārējo albūmu iznākšana ieplānota ir mēneša trešajā dekādē un par tiem nākošajā reizē. Varbūt, ka parādīsies informācija par vēl kādiem albūmiem, kuru prezentācija notiks šajā mēnesī.
Esam saņēmuši MAXI ARLAND 2007.gada albūmu "Danke Roy", par kuru jau rakstījām un ceram, ka saņemsim viņa 2009.g. janvāra albūmu kopā ar pasūtīto G.G.ANDERSON jauno albūmu.

Ievietoja Schlager time @ 05.02.2009/00:48 @ lûkoties arhîvâ