HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

IREEN SHEER svin kārtējo gadu desmitu...
Populārā šlāgeru zvaigzne IREEN SHEER 25.februārī svin savu dzimšanas dienu. Šarmantā dziedātāja iekarojusi plašu un iespaidīgu klausītāju atzinību un mīlestību ne tikai Vācijā, Austrijā un Šveicē. Viņa regulāri tiek uzaicināta un dzied arī daudzos TV muzikālajos šovos, jo to vadītāji zin, ka viņas dzīvespriecīgās dziesmas patīk ļoti daudziem šlāgeru mūzikas faniem . Viņa ir dziedājusi kopā ar daudzām slavenībām, ieskaitot GILBERT BECAUD un CLIFF RICHARD. Tomēr Vācijā vispopulārākais ir "Es ist niemals zu spät" albūms, kas ierakstīts kopā ar vācu dziedātāju BERNHARD BRINK. Slaveno hītu "Du gehst fort", tieši viņu izpildījumā, iemīļojuši arī daudzi mūsu programmas klausītāji.
Jau pirmā publiskā uzstāšanās, kas notika Londonā BBC jauno talantu konkursā, tālajā 1960.gadā, dziedātājai bija veiksmīga - tika izcīnīta pirmā vieta. Arī turpmāk savas garās muzikālās karjeras laikā IREEN SHEER ir ieguvusi tādus prestižus titulus, kā :"Die Goldene Stimmgabel" (divas reizes), "Das goldene Mikrofon", gada labākās dziedātājas "Jahressieger der ZDF- Hitparade 1992", Austrijas TV labākās mākslinieces "Künstlerpreis ORF" u.c.
Atliek vienkārši pabrīnīties, kā dziedātājai izdodas atlicināt laiku arī saviem daudzajiem hobijiem: golfam, jogai, kalnu riteņbraukšanai, peldēšanai, burāšanai, lasīšanai un kulinārijai.
Vācijas šlāgermūzikas televīzijas kanāls "GoldStar TV" (kodētais maksas TV kanāls, kas ietilpst satelīttelevīzijas paketē "PREMIERA") 25.februārī sagatavojis protams speciālu programmu "Schlager & Co. Extra: Der Schlagerstar wird 60! Happy Birthday, Ireen Sheer", kas tiks rādīta no 19:00-20:00 pēc Latvijas laika.
Arī mēs esam sagatavojuši savu, jubilāres dziedāto šlāgeru koncertu, kas skanēs 25.februārī no 19 - 20.
Patīkamu klausīšanos!

Ievietoja Schlager time @ 25.02.2009/04:02 @ lûkoties arhîvâ