HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Kādreiz cerības arī neattaisnojas...
Vakar, 13.martā iznākuši divu šlāgermūzikas grandu jaunie albumi:
studijā "Electrola" ierakstītais dueta BRUNNER & BRUNNER - "In den Himmel und zurück"
un studijā "Polydor" ierakstītais VICKY LEANDROS - "Möge der Himmel".
Diemžēl tie laikam iepriecinās vinīgi šo izpildītāju visdedzīgākos fanus. Tā vismaz pirmajā brīdī varētu likties, jo šie albumi ir pilnīgs pretstats visiem iepriekšējos gados ierakstītajiem albumiem, kuri vienmēr ir patikuši arī pārējiem šlāgermūzikas cienītājiem, pateicoties brīnišķīgajām un no sirds dziedātajām melodijām. Šoreiz pat abu albumu dziesmu fragmenti Internetā nebija pieejami tik savlaicīgi, kā tas jau bija ierasts. Varbūt, ka tas arī pastiprināja cerību, ka būs vienreiz atkal kaut kas jauks un priekš sirds. Diemžēl nekā. Pēc noklausīšanās bijām pamatīgi vīlušies. Labi, ka no pasūtīto albumu saraksta tos vēl paspējām izslēgt.
To vietā iekļāvām dziedātājas MARGOT ESKENS jauno albumu "Ich für dich" . Atliek vien piebilst, ka albumā ir iekļauta arī dziedātājas izpidījumā slavenā "oldies" šlāgera "Cindy, oh Cindy" jaunā 2009.gada versija.
Šlāgermūzikas instrumentālo izpildījumu cienītājus noteikti iepriecinās HENRY ARLAND albums "Die schönsten Liebeslieder"(06.03.2009), ar pazīstamu un slavenu šlāgeru klarnetes atskaņojumu ierakstiem.

Ievietoja Schlager time @ 15.03.2009/01:10 @ lûkoties arhîvâ