HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Atskats uz aizvadīto 2005.gadu.
Katra gada beigas ir tieši tas laiks, kad visi šlāgeru izpildītāji un skaņu ierakstu firmas cenšas iepriecēt savus klausītājus ar jauniem CD ierakstiem, neaizmirstot arī jau agrāk klausītāju atsaucību ieguvušos šlāgerus, kuri tiek ierakstīti atkārtoti, vai arī kā visdažādāko izlašu CD.

Šeit gan jāpiebilst, ka skaņu ierakstu firmām, šlāgeru izlašu CD pamatā ir stipri izteikts komerciāls raksturs. Tā kā tajos tiek iekļauti jau iepriekšējos albūmos ierakstītie šlāgeri, tad liela daļa no tiem noteikti būs ari citos diskos.

Vērtējot pagājušo gadu kopumā, jāatzīst ka tas šlāgeru cienītājiem ir bijis visai dāsns un priecējis daudzu fanu sirdis ar jau labi pazīstamu, gan jaunu izpildītāju ierakstītiem albūmiem. Arī "Shchlager time" programmā tika prezentēti jaunie albūmi, no kuriem interesantākie un melodiskākie šlāgeri ir iekļauti pamatprogrammā.

Ļoti veiksmīgs gads ir bijis HANSI HINTERSEER. Ierakstīts jauns albūms, dubultizlase (ar labākajām dziesmām no 11 gados ierakstītajiem albūmiem)un Ziemassvētku albūms. Tikko Vācijā pelnīti saņemta 2005.gada balva "Kröne der Volksmusik". To saņēma arī HEINO un duets GESCHWISTER HOFMANN.

Vērtējot pagājušo gadu, nevar nepieminēt mūsuprāt veiksmīgākos jaunos izpildītājus, kuri ātri iekarojuši arī mūsu programmas klausītāju sirdis.

Tie ir:

BELSY ar albūmiem "Madre Di Dio - Mutter Gottes" un "Heimat entsteht",

un SEMINO ROSSI ar albūmiem - "Tausend Rosen für Dich" un "Alles aus Liebe".

No veco šlāgeru jauno versiju ierakstiem, nedalītas klausītāju simpātijas pieder dueta ASTRID & FREDY BRECK albūmam

"Schlager Party" , kas iepaticies ne tikai mūsu programmas, bet arī Siguldas novada "Radio Sigulda" klausītājiem.

Pagājušajā gadā mūsu programmā skanējuši vairāk kā 200 dažādu izpildītāju šlāgeri. Apkopojot no mūsu klausītājiem saņemtās atsauksmes,telefona zvanus un e-pastu - "Schlager time" 20 vispopulārākie (alfabēta secībā) ir bijuši:Andy Borg

Andrea Jürgens

Astrid & Fredy Breck

Belsy

Chris Roberts

Die Flippers

Die Paldauer

Fernando Express

G.G. Anderson

Gaby Baginsky

Hansi Hinterseer

Ireen Sheer

Kastelruther Spatzen

Kristina Bach

Mara Kayser

Monika Martin

Nockalm Quintett

Roland Kaiser

Ronny

Semino Rossi


Pateicamies visiem mūsu klausītājiem par saņemtajiem vērtējumiem un ieteikumiem. Lai 2006.gads atnes daudz skaistas melodijas un arī kādu jaunu šlāgeru zvaigzni!

Ievietoja Schlager time @ 08.01.2006/16:30 @ lûkoties arhîvâ