HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Jūlija beigās...
Esam saņēmuši no LATVENERGO kārtējo paziņojumu par to, ka sakarā ar rekonstrukcijas darbiem elektroapgādes tīklā, 29.07.2009 - 30.07.2009 no plkst. 9:00-17:00 ELEKTROPIEGĀDE BŪS ATSLĒGTA! Tādēļ jau iepriekš atvainojamies par sagaidāmajiem "tukšumiem" mūsu programmā.
Jūlija beigās vēl iznāk šādi albumi:
LEONARD - "Geh'mit Gott" (singls)
grupas (kvarteta) XANADU - "Das Beste Von..." izlases albums,
DANA WINNER - "Platinum Collection" labāko šlāgeru 3 disku izlase, no kuriem 2 ierakstīti vācu valodā,
un šlāgeru dubultizlases albums "Schlager Legenden" ar HEINO, IBO, CHRISTIAN ANDERS, BATA ILLIC, RUDI CARRELL u.c. vecajiem šlāgeriem.
Paldies par Jūsu elektoniskajām vēstulēm ar atsauksmēm, kuras esam saņēmuši pēc svētdienas koncerta. Prieks, ka dueta DIE ROMANAS debijas albuma šlāgeri patikuši. Tie protams turpmāk skanēs arī mūsu pamatprogrammā.
Kas attiecas uz jaunajiem NICOLE - "Meine Nummer 1" un ROSANNA ROCCI - "Solo con te-Nur mit dir" albumiem, tad jāsaka, ka tie mūsu fonotēkā ir, bet diemžēl šajos albumos nav nevienas dziesmas, kuru būtu vērts iekļaut mūsu pamatprogrammā. Diemžēl. Taču tas nenozīmē, ja kāds no mūsu klausītājiem lūgs kādu no šiem šlāgeriem viņam atskaņot, ka mēs to atteiksim. Arī turpmāk katru pieteikumu atskaņot jūsu iemīļotākos šlāgerus noteikti izpildīsim - ja vien tie būs mūsu fonotēkā.
Veiksmīgu nedēļu un labu garastāvokli visiem!

Ievietoja Schlager time @ 27.07.2009/15:35 @ lûkoties arhîvâ