HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Albumu sērija "Nur das Beste"...
Augusta sākums vācu šlāgeru mūzikā nāk ar kārtējo izlašu sēriju - ar nosaukumu "Nur das Beste". Tajā iznāks jau labi pazīstamu izpildītāju labāko šlāgeru izlases no jau iepriekš izdotajiem albumiem. Sērija tiek veidota un ierakstīta studijā "Ariola". Un kā jau izlases - katrs no tajā iznākošajiem albumiem vieniem klausītājiem liksies veiksmīgs, bet citi to uzskatīs par galīgi neveiksmīgu. Īpaši tad, ja izlase veidota no 10 un vairāk iepriekš iznākušo albūmu šlāgeriem. Gaumes ir dažādas un "labākie" šlāgeri līdz ar to protams katram savi...
Augustā šajā izlašu sērijā tiks piedāvāti WOLFGANG AMBROS, G.G.ANDERSON, DIE FLIPPERS, HANNE HALLER, ANDREA JÜRGENS, VICKY LEANDROS, PATRICK LINDNER, ANGELIKA MILSTER, MICHAEL WENDLER, kā arī dažādu izpidītāju jaukto izlašu "Die deutschen Stars" un "Ihre Superstars" albumi. Pēdējie divi albumi ierakstīti studijā "Sony".
Mūsu programmā šo izpildītāju šlāgeri jau skan un līdz ar to nekādu papildinājumu mūsu fonotēkā šie albumi neienesīs, bet Jūsu personīgajās kolekcijās tas varbūt var izrādīties itin labs papildinājums.
Esam pasūtījuši dziedātāja PATRICK LINDNER jauno albumu "Fang dir die Sonne" , kas ierakstīts studijā "Koch", un iznāca 07.08.2009. Starp jaunajiem šlāgeriem arī tajā ir daži jau labi pazīstami hīti, kā piemēram "Die kleine Kneipe".
Kopš iepriekšējā koncerta mūsu fonotēka papildinājusies arī ar CALIMEROS - "Der Traum der Liebe", JONNY HILL - "Was zum Teufel ist schon Liebe" un FANTASY - "Alle Wissen es schon" albumiem. Šlāgeri no šiem albumiem noteikti tiks iekļauti mūsu nākošajā koncerta programmā, kuru pašlaik gatavojam, lai nodotu Jūsu vērtējumam.

Ievietoja Schlager time @ 09.08.2009/11:07 @ lûkoties arhîvâ