HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Jauni izpildītāji un šlāgeri ienāk mūsu programmā...
Arī augusta otrajā pusē mūsu fonotēkā ir ienākuši vairāki jauni albumi ar 2009.gada šlāgeru ierakstiem. Līdz ar to radās iespēja šomēnes sagatavot vēl vienu koncertprogrammu "No pēdējo papildinājumu plaukta", kurā esam atlasījuši skanīgākos un interesantākos šlāgerus no sekojošiem albumiem:
ANDREA FEE - "100.000 Illusionen", ARMIN STÖCKL - "Ich möchte bei dir sein", HANSI HINTERSEER "Komm mit mir", HANSI SÜSSENBACH - "Herzblicke", SEBASTIAN GOMEZ - "Ich schenk dir Rosen", VINCENT & FERNANDO - "Der Engel von Marienberg". Programmā iekļāvām arī vēl neskanējušās dziesmas no ANDREA JÜRGENS augustā iznākušā izlases albuma "Nur das Beste (1983-2000)" un CLAUDIA JUNG dziedātos šlāgerus no viņas iepriekšējo gadu albumiem.
Interesanti, ka slavenā dziesma "Lucille" HANSI SÜSSENBACH izpildījuma versijā uzņemta ar izteikti dalītām emocijām Vācijā. Daļa šlāgermūzikas fanu to uzņēmuši ar sajūsmu, bet citi to uzskata par absolūti neveiksmīgu. Dziesma mūsu sagatavotajā koncertā arī ir iekļauta, lai Jums būtu iepēja to novērtēt pašiem.
Programmu piedāvājam noklausīties svētdien, 30.augustā laikā no 17:00 - 19:15.
Gaidīsim Jūsu atsauksmes.

Ievietoja Schlager time @ 29.08.2009/22:03 @ lûkoties arhîvâ