HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Semino Rossi un duets Claudia $ Alexx...
Ar augustā iznākušajiem vācu šlāgeru albumiem savus klausītājus jau esam iepazīstinājuši divās "No pēdējo papildinājumu plaukta" koncertprogrammās. Daļa no tajās prezentētajiem šlāgeriem ir iekļauta un turpmāk skanēs arī mūsu pamatprogrammā.
Tagad esam saņēmuši 2 pēdējos augustā iznākušos jauno šlāgeru albumus: SEMINO ROSSI - "Die Liebe bleibt" un dueta CLAUDIA & ALEXX - "Mama, danke". Abi albumi iznāca 28.08.2009. Pirmais no albumiem komentārus neprasa, jo tajā iekļautie 15 šlāgeri droši vien atnesīs dziedātājam kārtējo zeltu vai platīnu. Jaunā dueta CLAUDIA & ALEXX jaunais albums, kurš nu ir otrais kopš viņu karjeras sākuma, jau atzinīgi uzņemts Vācijā un Austrijā. Pagājušā gada novembrī iznāca arī viņu Ziemassvētku albums "Das Fest der Liebe". Jaunais un nenoliedzami talantīgais duets ar savām skanīgajām un melodiskajām dziesmām jau 2007.gadā guva izcilus panākumus piedaloties respektablajā "Die Krone der Volksmusik". Vislielāko popularitāti no pirmā albuma "Was dein Herz sagt"(2007) ir ieguvuši šlāgeri "Flieg mit mir nach Santorin" un "Siebzehn Sommer", kuri atraduši ceļu arī uz mūsu klausītāju sirdīm.
Šlāgerus no SEMINO ROSSI un dueta CLAUDIA & ALEXX jaunajiem albumiem piedāvājam noklausīties svētdien, 6.septembrī no plkst. 21:30.
Arī septembrī gaidāmi vairāki interesanti šlāgeru albumi, kas noteikti iepriecinās daudzus mūsu programmas klausītājus, bet par to pastāstīsim pirmdien.
Palieciet kopā ar mums. Lai svētdien jauks laiks un visiem labs garastāvoklis.

Ievietoja Schlager time @ 05.09.2009/21:03 @ lûkoties arhîvâ