HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Grupai TANZPALAIS jau trešais albums...
Septembrī vācu šlāgeru albumu klāsts, ko piedāvā dažādas skaņu ierakstu studijas nebūs tik dāsns kā augustā, tomēr tik nabadzīgs kā gada sākumā tas tomēr nebūs. Mēneša pirmajā pusē iznāk šādi albumi:
MARGOT HIELSCHER - "Hallo, Fräulein!" (1.9.2009) veco "oldies" šlāgeru dubultalbums. Tajā iekļauti dziedātājas šlāgeri no tiem tālajiem gadiem, kad modē bija orķestru pavadījumi ar izteiktu stīgu instrumentu grupu un deju zālēs tik populārs bija svings.
HELENE FISCER - "Ich will immer wieder dieses..." (4.9.2009) Maxi-CD (singls) ar 2 viņas jaunākajām dziesmām.
GERD JÖRLING & sein TANZPALAIS - "Ich lieb Dich wie am ersten Tag" (4.9.2009). Šis jau ir trešais grupas albums pēc "Darf ich bitten" (2006) un "Wahre Liebe" (2007). Lai arī varbūt tas nav tik izteiksmīgs kā viņu pirmais albums, grupas fanus un arī pārējos klausītājus tas neapšaubāmi iepriecinās, jo savu stilu grupa ir saglabājusi.
MANUELE - "Denn das was Zählt sind" (4.9.2009). Lai gan albums iekļauts grupā "šlāgeri", diez vai jaunajam dziedātājam izdosies iegūt plašāku atzinību ar tām dziesmām, kas iekļautas šajā albumā.
ANJA REGITZ - "Rhythmus der Nacht" (4.9.2009).
HEIN SIMONS - "Alles halb so schlimm" (4.9.2009). Dziedātāja kārtējais šlāgeru albūms. Visplašāko popularitāti un atzinību viņš protams ir ieguvis ar saviem dziedātāja karjeras sākuma albumiem, pareizāk sakot skaņuplatēm, kad ne tikai Vācijā visi viņu pazina kā talantīgo jauno dziedātāju HEINTJE .
Šonedēļ vēl iznāks OLAF HENNING - "Vorhang auf" (8.9.2009),
KLAUS WENDEL - "Lampenfieber" (11.09.2009) un protams dažādu šlāgeru "kokteiļu" albumi.
No jaunajiem albumiem esam pasūtījuši TANZPALAIS, ANJA REGITZ un HEIN SIMONS.
Vēlam visiem veiksmīgu nedēļu un labu garastāvokli! Palieciet kopā ar mums arī turpmāk.

Ievietoja Schlager time @ 07.09.2009/23:30 @ lûkoties arhîvâ