HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

DIE FLIPPERS lieliski kā vienmēr...
Par jauno šlāgeru ierakstu tendencēm esam jau rakstījuši. Kā spilgts piemērs ir "disco" un "popšlāgera" manierē ierakstītie un mēneša sākumā iznākušie albumi:
TOMY FISCHER - "Purer Wahnsinn"(1.10.2009),
MARCO KLOSS - "Meine Frau hat's verboten"(1.10.2009),
CHRISTIAN MARTIN - "Jeder soll es wissen"(1.10.2009),
Grupa WEEKEND - "Tausend Liebeslieder"(1.10.2009),
NICO GEMBA - "König der Piraten"(1.10.2009),
PASCALE - "Schutzengel"(2.10.2009,
SASCHA HEYNA - "Los Jetzt!"(9.10.2009).
Straujākiem ritmiem jau nav ne vainas, bet katram kārtīgam šlāgerim tomēr pirmkārt jābūt ir labai melodijai, kuru paklausīties gribētos ne tikai vienu reizi vien... Ne jau velti kāds īstens šlāgeru fans par jaunajiem ierakstiem ar skumjām esot klusi noteicis: "visi vienādi un neinteresanti kā piecas zaļas vardes". Liela daļa patiesības tajā noteikti ir.
Arī mēs savai fonotēkai neesam pasūtījuši nevienu no šiem albumiem.
Veco "oldies" šlāgeru cienītājus noteikti iepriecinās REX GILDO izlases albums - "Hasta La Vista - Das Beste"(9.10.2009), kurā vairāki viņa šlāgeru ieraksti ir jaunās versijās.
Dziedātāja ANDREAS - "Die Schlager Star-Parade"(9.10.2009) izlases albumā iekļauti viņa iedziedātie šlāgeri ne tikai vācu, bet arī itāļu valodā.
Šajā sērijā "Die Schlager Star-Parade"(9.10.2009) iznākuši arī MICHAEL HOLM, grupas KLOSTERTALER, JÜRGEN MARCUS, ANDREAS MARTIN, DIE PALDAUER, MARY ROOS, DIE FLIPPERS un grupas CAGEY STRINGS labāko šlāgeru izlašu albumi. Grupas CAGEY STRINGS izlase mums bija pārsteigums, jo par tās iepriekšējiem albumiem nebijām līdz šim neko dzirdējuši. Lielai daļai mūsu klausītāju šie šlāgeri noteikti varētu patikt, jo daudzi tajos saklausīs zināmu līdzību ar grupas TANZPALAIS šlāgeriem. Tādēļ esam šo albumu pasūtījuši un ceram, ka tas ienāks mūsu fonotēkā.
Superzvaigznei HELENE FISCHER jaunais albums iznācis ar nosaukumu - "So wie ich bin"(9.10.2009), kas ierakstīts studijā "EMI". Viņas fani Vācijā to uzņēmuši ar sajūsmu. Šo albumu esam jau saņēmuši.
Ierakstu studijas piedāvā arī sēriju "Limitierte Geschenk-Edition"(9.10.2009). Tajā iznākušie ROLAND KAISER, ROGER WHITTAKER, GESCHWISTER HOFMANN u.c dubultalbumi faktiski ir viņu iepriekšējos gados ierakstīto albumu komplekti - katrā pa diviem.
Pagājušajā gadā iznākušais dziedātāja MARTIN MENDES pirmais albums paspējis iekarot arī mūsu klausītāju simpātijas. Nupat ir iznācis viņa jaunais singls (Maxi-CD) "Bella Mia, du bist schön"(15.10.2009) ar 3 viņa jaunajiem šlāgeriem. Atliek tagad gaidīt viņa kārtējo pilno albumu.
Savukārt šlāgeru supergrupa DIE FLIPPERS savu statusu apliecina ar jau kārtējo jauno šlāgeru albumu "Aloha He - Stern der Südsee"(16.10.2009). Atliek vienkārši apbrīnot viņu radošo un neizsīkstošo potenciālu. Lieki laikam teikt, ka albumu esam pasūtījuši un pašlaik to gaidam, lai varētu pabeigt kārtējā koncerta "No pēdējo papildinājumu plaukta" programmas veidošanu.
Vēlam Jums visiem jauku svētdienu un veiksmīgu nākošo nedēļu!

Ievietoja Schlager time @ 18.10.2009/03:23 @ lûkoties arhîvâ