HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Die Krone der Volksmusik 2010...
Kā jau katra gada sākumā, arī šogad ir iznācis kārtējais iepriekšējā gada labāko un veiksmīgāko (das beste vom besten) dziesmu dubultalbums "Die Krone der Volksmusik 2010" (08.012010). Ierakstīts studijā "Montana". Šajā dubultalbumā iekļautas tās 2009.gada 42 dziesmas, kas guvušas klausītāju un muzikālo šovu skatītāju vislielāko atsaucību Vācijas (ARD) un Austrijas (ORF) TV programmās.
Pirmajā diskā apvienotas to izpildītāju dziesmas, kas vairāk vai mazāk izteikti pārstāv "volksmusik" virzienu: DIE BERGKAMERADEN, KLOSTERTALER, MARC PIRCHER, MARIA & MARGOT HELLWIG, MARIANNE & MICHAEL, GUNTHER EMMERLICH u.c. Tomēr tajā ir arī KASTELRUTHER SPATZEN, AMIGOS, UDO WENDERS, VINCENT & FERNANDO un CLAUDIA & ALEXX dziedātās dziesmas, kuras dažādās aptaujās tiek iekļautas gan "volksmusik", gan "schlager" sarakstos.
Otrajā diskā ir ierakstītas: DIE FLIPPERS, MIREILLE MATHIEU, SEMINO ROSSI, ANDREA BERG, MICHELLE, FRANCINE JORDI, DIE PALDAUER, G.G. ANDERSON u.c. izpildītāju dziesmas no 2009.gadā iznākušajiem albumiem. Arī šo izpildītāju 2009.gadā iznākušie albumi kopumā spējuši jau iekarot savu fanu sirdis un visu pārējo šlāgermūzikas cienītāju atzinību.
Tie skan arī mūsu programmā, un spriežot pēc saņemtajām atsauksmēm, klausītājiem ir patikuši.
Kopumā par Janvāri jāsaka, ka studiju ierakstu plāni ir visumā "tukši", ja neskaita dažādus kokteiļu un singlu (Maxi-CD) albumus, kuros pie tam dominē "popšlāgeru" un Hit-Mix ieraksti.
Bet nav protams izslēgta iespēja, ka var parādīties kāds patīkams pārsteigums - īpaši no jaunajiem talantiem, kā tas ir bijis katru gadu. Tādēļ arī šajā gadā sekosim visiem jaunajiem ierakstiem šlāgeru mūzikā, lai iepazīstinātu ar tiem savus klausītājus.
Palieciet kopā ar mums!

Ievietoja Schlager time @ 10.01.2010/18:09 @ lûkoties arhîvâ