HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Veidosim programmu kopā...
Ienākot mūsu mājas lapā, noteikti būsiet pamanījuši, ka kreisajā malā tagad ir pēdējā koncertā "No mūsu fonotēkas papildinājumu plaukta" (19.09.2010), skanējušo šlāgeru pilns saraksts.
Tas Jums turpmāk dos papildus iespēju ne tikai nobalsot par kādu no izpilldītājiem, bet arī novērtēt KATRU no koncertā dzirdētajām dziesmām. Koncerta laikā katra dziesma parādīsies šajā sarakstā ar savu balsošanas "lodziņu". Jums tajā atliek vienīgi ar peli uzklikšķināt uz to zvaigznīti (no pirmās līdz piektajai), kura atbilst Jūsu vērtējumam šai dziesmai. Jo lielāks piešķirto (dzelteno) zvaigznīšu skaits - jo augstāks novērtējums! Tiklīdz būsiet to izdarījuši, vērtējums ieskaitīsies un automātiski šajā lodziņā parādīsies pārrēķinātais kopējais klausītāju vērtējums. Līdz ar to būs iespēja redzēt, kā šo dziesmu ir vērtējuši pārējie klausītāji un kā tas izmainās, palielinoties nobalsojušo skaitam. Lai arī dziesmu saraksts balsošanai būs pieejams līdzpat nākošajam koncertam, tomēr iesakam nobalsot koncerta laikā, jo pēc vairākām dienām izvērtēt visas dzirdētās dziesmas varētu būt jau grūtāk... Vai tā ir vai nav, variet pārliecināties, izskatot pēdējā koncerta sarakstu un pievienojot tam savu dziesmu vērtējumu. Par katru dziesmu var balsot tikai vienu reizi, jo atkārtota balsošana tiek bloķēta un vienkārši ignorēta.
Tās dziesmas, kuras klausītāji kopējā balsojumā būs novērtējuši ar 4 un 5 zvaigznītēm noteikti tiks iekļautas mūsu pamatprogrammā!
Ja rodas jautājumi vai neskaidrības, rakstiet mums.

Ievietoja Schlager time @ 21.09.2010/15:50 @ lûkoties arhîvâ