HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Koncertā "No papildinājumu plaukta"...
Kā jau katru gadu, arī šogad Ziemassvētku laiks bija jaušams visās šlāgeru mūzikas ierakstu studijās un zināms "pieklusums" jaunu šlāgeru ierakstos saglabājas arī Janvārī. Klajā tiek laistas pagājušā gada šlāgeru izlases visdažādākajās kombinācijās un veco "oldies" šlāgeru albumi, izlases un arī sērijas. Kā piemēru noteikti ir jāmin CD sērija "DEUTSCHE SCHLAGER" . Jau pagājušā gada oktobrī šajā sērijā iznāca piecdesmito gadu komplekti: 1950-1952, 1953-1955, 1956-1957, 1957-1958, 199-1960. Arī šajos komplektos bija iekļauti 3CD katrā, ar 60 populārāko attiecīgo gadu šlāgeru oriģināliem. Janvārī ši sērija jau ir papildinājusies ar sešdesmito gadu 5 komplektiem. Savukārt jaunajos albumos arvien izteiktāk sāk dominēt tradicionālam šlāgerim neraksturīgas noskaņas un ritmi, kuros melodiju būtu meklēt diezgan grūti. Par šo tendenci esam jau protams rakstījuši ne reizi vien. Arī dziedātājas FRANZISKA jaunajā albumā ir labi ja trīs dziesmas, kuras varētu iekļaut programmā kā šlāgeri.
Tomēr neskatoties uz visu to, esam sagatavojuši kārtējo programmu ar šlāgeriem no pasūtītajiem albumiem, kurus esam saņēmuši pāgājušajā gada beigās un šogad janvārī. Esam atlasījuši un kocerta programmā iekļāvuši FRANZISKA, ROTE GITARREN, RUDI GIOVANNINI, SILVIO SAMONI , SIMONE, STEFANIE HERTEL, TINA YORK, ULLI BASTIAN u.c. melodiskākos un skanīgākos šlāgerus. Visvairāk šādus šlāgeru mums izdevās atlasīt no ULLI BASTIAN albumiem.
Koncerta laikā protams būs pieejama balsošana mūsu mājas lapā par KATRU programmā iekļauto šlāgeri! Būsim pateicīgi par katru Jūsu vērtējumu, ko ņemsim vērā iekļaujot koncertā izskanējušos šlāgerus mūsu pamatprogrammā.

Sagatavoto programmu piedāvājam noklausīties svētdien, 23.janvārī no 16:30 - 20:20
Vēlam visiem jauku nedēļas nogali un labu noskaņojumu!

Ievietoja Schlager time @ 23.01.2011/03:37 @ lûkoties arhîvâ