HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Šlāgeri no CHRIS WHITE albumiem....
Esam jau rakstījuši, ka regulāri saņemam no mūzikas ierakstu studijām ierakstus ar plašākam klausītāju lokam vēl nepazīstamu izpildītāju šlāgeriem. Lielākā daļa no tiem ir pirmie ieraksti, ar kuriem tie piesaka sevi šlāgeru mūzikas klausītāju auditorijai. Tomēr gadās arī izņēmumi. Tā šomēnes saņēmām šlāgeri "Mitten im Leben" no dziedātāja CHRIS WHITE menedžeru biroja. Aizsūttījām apstiprinājumu, ka šlāgeris tiks iekļauts mūsu programmā. Atbildes vēstulē saņēmām vēl septiņpadsmit viņa šlāgerus no iepriekšējiem albumiem.
Ungāru izcelsmes dziedātājs CHRIS WHITE (īstajā vārdā Christian Koos) savu karjeru uzsācis jau tālajā 1986. gadā ar pirmo singlu "Blue, Bloody, Blue" (Disco - angļu valodā). 1988.g. viņš uzsāk savu sadarbību ar producentu un komponistu JONNY BLUE (īstajā vārdā Hans Hartel), ierakstot vācu šlāgerus izveidotajā "Cactus Records"studijā. Un jau pirmie albuma "Ich hab den Himmel gesehen" ieraksti gūst plašu atzinību gan reģionālajās, gan reprezentablajās ORF radio programmu hitparādēs. Tā kā viņš ne tikai dzied, bet arī lieliski spēlē ģitāru un bungas, tad nav nekāds brīnums, ka savulaik sadorbojies ar tādām zvaigzēm kā ANDY BORG. Uzstājies uz skatuves kopā ar tādām šlāgeru zvaigznēm kā "BRUNNER & BRUNNER, NICOLE, IBO, JÜRGEN DREWS, PETER ORLOFF, PATRICK LINDNER un daudzām citām. Iemantojis plašu fanu loku Vācijā, Austrijā, Šveicē un Holandē. Šlāgeris "Mitten im Leben" ir no viņa jaunā 8.albuma ar tādu pašu nosaukumu.
Saņemtās dziesmas no viņa albumiem "In Mein Herz"(1993), "Wahnsinn"(1995), "Lebenswert"(1997), "Ich liebe Dich"(2001), "Mitten im Leben"(2011) piedāvājam noklausīties mūsu programmā 27.maijā no 21:00 - 22:00.
Šajā laikā protams būs arī iespēja nobalsot par katru no 18 dziesmām. Aicinam to noteikti izmantot, jo Jūsu vērtējumu noteikti ņemsim vērā, atlasot dziesmas iekļaušanai mūsu pamatprogrammā.
Patīkamu klausīšanos!

Ievietoja Schlager time @ 25.05.2011/18:26 @ lûkoties arhîvâ