HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

CHRIS WHITE šlāgeri mūsu fonotekā....
Vispirms atvainojamies visiem klausītājiem par pārtraukumu programmā un sagādātajām neērtībām, jo bez jebkāda iepriekšēja brīdinājuma, sestdien īsi pirms pusnakts palikām bez Interneta.
Dziedātāja CHRIS WHITE šlāgeri mūsu klausītājiem jau ir pazīstami, jo 17 no tiem mūsu programmā pirmoreiz prezentējām maijā. Šonedēļ no dziedātāja menedžeru biroja esam saņēmuši vēl 14 šlāgerus no CHRIS WHITE albumiem "Ich hab den Himmel gesehen", "In Mein Herz", "Kennzeichen Rose", "Lebenswert" un "Wahnsin". Arī šie šlāgeri ir izteikti romantiski un melodiski. Tādēļ no tiem esam sagatavojuši atsevišķu programmu, kuru nodosim jūsu vērtējumam svētdien, 24 jūlijā no 21:00-21-50. Aicinam nobalsot par katru no dziesmām, jo izšķirošā nozīme tam, kurš no šiem šlāgeriem tiks iekļauts vai neiekļauts mūsu pamatprogrammā, būs jūsu vērtējumam. Tās dziesmas, kuras būs novērtētas ar vismaz 3 zvaigznītēm noteikti skanēs arī turpmāk mūsu programmā.
Ja vēlaties izteikt suvus komentārus, ierosinājumus, jebkādu kritiku, vērtējumu par programmu kopumā, iznākušajiem albumiem, koncerta "No fonotekas papildinājumu plaukta" atskaņošanas laikiem u.t.t., rakstiet uz mūsu elektronikā pasta adresi: mail@schlagertime.org Cenšamies atbildēt uz visām saņemtajām vēstulēm - arī no ārvalstīm.
Izmantojiet šo adresi arī tad, ja vēlaties dzirdēt kādus no saviem iemīļotākajiem šlāgeriem vai izpildītājiem. Līdz šim nevienam klausītājam neesam atteikuši un arī turpmāk nekad neatteiksim, ja vien prasītās dziesmas uz pieteikuma brīdi būs mūsu fonotekā.
Pateicamies visiem, kas nobalsojuši par iepriekšējā koncertā "No fonotekas papildinājumu plaukta" pirmoreiz izskanējušajiem šlāgeriem un ceram uz vēl lielāku aktivitāti turpmākajos balsojumos, kas palīdzēs veidot programmu mums visiem kopā.

Ievietoja Schlager time @ 24.07.2011/20:11 @ lûkoties arhîvâ