HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

ANDREA BERG, GRAZIANO u.c. jaunie šlāgeri
Pēdējā laikā šlāgeru ierakstu "modernizēšanās" notiek tik straujos tempos, ka daudziem klausītājiem tam tikt līdzi un šādu tendenci pieņemt ir bieži vien grūti vai pat neiespējami. Ar retiem izņēmumiem, tas vērojams visu izpildītāju jaunajos albumos. Vai šlāgeru supperzvaigznei ANDREA BERG jaunais albums "Abenteuer" atnesīs tādus pašus panākumus kā iepriekšējie, parādīs laiks, jo arī viņas ierakstos priekšplānā izteikti izcelti ritmi, bet dziesmu melodijas un balss šarms palicis drīzāk otrajā plānā. Taču vērtēšana ir Jūsu ziņā un katram visticamāk būs savi apsvērumi par tām balsojot mūsu kārtējā programmā "No papildinājumu plaukta".
Viens no izņēmumiem ir dziedātāja GRAZIANO jaunais albums "Nie wieder einsam" . Mūsu klausītājiem viņš ir jau pazīstams, jo mūsu programmā skan šlāgeri "Das Glück Ist in Den Sternen" un "In Einer Schöneren Welt", kurus viņš ierakstījis duetā ar BELSY 2006.gadā.
Tā kā tagad esam saņēmuši viņa iepriekšējos gados iznākušos albumus "Für alle Frauen"(2007) un "Romantica"(2009), tad koncertā esam iekļāvuši dziesmas arī no šiem albumiem.
Vairāk kā 3 stundas garajā programmā dzirdēsiet arī ANDREAS MARTIN, BRUNNER & BRUNNER, DENISE, DIE PALDAUER, GERI DER Ex-KLOSTERTALER, HANSI HINTERSEER, LAURA WILDE un vairāku citu izpildītāju šlāgerus.
Programmu piedāvājam noklausīties svētdien, 9.oktobrī no 16:30 - 19:50.
Kā jau ierasts, būs pieejama un arī ļoti gaidīta balsošana par katru no koncertā iekļautajām dziesmām. Pateicamies visiem, kuri izteikuši savu vērtējumu par šlāgeriem, kuri skanējuši mūsu iepriekšējos koncertos un aicinam to aktīvi darīt arī turpmāk.
Palieciet kopā ar mums.
Jauku nedēļas nogali visiem, jauku laiku un protams labu garastāvokli!
Palieciet kopā ar mums.

Ievietoja Schlager time @ 09.10.2011/00:42 @ lûkoties arhîvâ