HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

"Schlager time" pēc izmaiņām 15.05.2012...
Kā jau informējām mūsu programmas "Schlager Time" klausītājus, 15.05.2021 vakarā un naktī veicām plānotos profilakses darbus un vienlaicīgi arī vairākus nozīmīgus tehniskus uzlabojumus centrālajam serverim. Nākošajā rītā programma atkal atsāka savu skanējumu. Sakarā ar to, ka šajā laikā nomainījās arī mūsu servera IP adrese no 193.46.236.26 uz 83.241.93.174, klausītāji (īpaši ārpus Latvijas) raksta par problēmām klausīties "Schlager Time" pēc 16.05.2012. Mūsu pastāvīgajiem klausītājiem, kuri programmu jau iepriekš klausījās no mūsu Interneta mājas lapas http://www.schlagertime.org pirms pleijera palaišanas jānospiež (CTRL+F5). Tas ir vajadzīgs tikai vienreiz!
Par veiktajām izmaiņām esam nosūtījuši informāciju visiem populārākajiem radio portāliem, kuru radio sarakstā ir iekļauts arī "Schlager Time". No vairāku portālu administratoriem atbildes esam jau saņēmuši, ka mūsu radio ir atkal pieejams klausītājiem. No pārējiem atbildes vēl gaidam. Visiem klausītājiem ārpus Latvijas (kuri mums rakstīja) esam nosūtījuši informāciju par portāliem, no kuriem atkal var mūs dzirdēt. Kā vienu no labākajiem esam ieteikuši Vācijas portālu: http://schlagertime.radio.de/broadcast_info.jsf To protams var izmantot arī klausītāji Latvijā.
Cerējām arī, ka pēc visām izmaiņām un uzlabojumiem mazāk cietīsim no Interneta īslaicīgajiem pārrāvumiem, taču tie vismaz pagaidām laiku pa laikam vēl ir. Šīs problēmas risinājums diemžēl nav atkarīgs tikai no mums, bet mēs darīsim visu iespējamo, lai rastu tam risinājumu.
Paldies visiem par e-pastā saņemtajām vēstulēm ar jautājumiem, ieteikumiem, vērtējumiem un jebkuru citu informāciju.

Ļoti, ļoti atvainojamies ikvienam mūsu klausītājam par radītajām neērtībām un ceram uz Jūsu izpratni!

Ievietoja Schlager time @ 23.05.2012/16:44 @ lûkoties arhîvâ