HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Šlāgeru "Medley" cienītājiem.
Laiku pa laikam šlāgermūzikas industrijā tiek ierakstīti albūmi ar iepriekšējo gadu labāko šlāgeru popūrijiem. Tie tiek veidoti gan kā „Medley”- vairāku melodiju apvienojums vienā šlāgerī, gan kā „Hit-mix” – kuros iekļautie šlāgeri ierakstīti atbilstoši diskotēkās un klubos skanošās mūzikas prasībām.

Diemžēl jāatzīmē, ka „Hit-mix” ieraksti bieži zaudē savu pirmatnējo skanīgumu un šlāgera burvību, jo tie pēc savas būtības jau ir daudz tuvāki „Pop” mūzikai nekā ierastajam šlāgerim.

„Medley” ieraksti parasti saglabā savu oriģinālo melodijas pievilcību un tādēļ viegli atpazīstama katra tajā iekļautā melodija. Mūsdienu modernajās studijās ierakstītie pavadījumi piedod tiem vēl papildus skanīgumu, piešķirot it kā „otro elpu”.

Kā interesantākos „Medley„ ierakstu albūmus jāmin grupas „Babaloo” abus albūmus „Die Wilden 50'er Jahre” un „Teenager Melodie”, kā arī 2004.gadā iznākušo dueta „Astrid & Freddy Breck” albūmu „Schlager Party”. Protams, ka ieraksti no šiem albūmiem skan arī programmā „Schlager time”


Ievietoja Schlager time @ 31.10.2005/19:37 @ lûkoties arhîvâ