HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

ATBILDAM KLAUSĪTĀJIEM
Tā kā klausītāji interesējas par "Shlager Time" programmas saturu, tajā iekļautajiem šlāgeriem un to, kāda tā ir salīdzinājumā ar Vācijā skanošajām programmām, tad pamēģināsim rast atbildes uz šiem jautājumiem.
Par mūsu programmā skanošajiem šlāgeriem priekšstats katram klausītājam ir jau izveidojies, kas izteikts daudzās saņemtajās atsauksmēs. Paldies par tām visām, ieskaitot arī kritiskās. Esam centušies veidot programmu, kurā skan visu izpildītāju un grupu skanīgākie un interesantākie šlāgeri. Tādēļ programmā skan ieraksti ne tikai no jaunākajiem, bet arī no iepriekšējo gadu un pat sešdesmito gadu šlāgeru zelta fonda. Īpašu uzmanību pievēršam tam, lai mūsu klausītājiem būtu iespēja dzirdēt arī tos šlāgerus, kuri izpelnījušies visaugstāko novērtējumu dažādos konkursos un saņēmuši gada labāko šlāgeru titulu ne tikai Vācijā, bet arī Austrijā un Šveicē. Te gan uzreiz jāpiebilst, ka no EIROVĪZIJAS pēdējo gadu konkursiem "Shlager Time" programmā neskan pilnīgi nekas, jo mūsuprāt tas ir pārvērties par šovu, kuram ir maz kā kopēja ar mūziku. Vācijas satelīttelevīzijas un INTERNETA šlāgerprogrammas ir raksturīgas ar vairākām iezīmēm.
 • Pirmkārt, tās bieži tiek dalītas jauno un veco (OLDIES)šlāgeru, kā arī "volksmusik" programmās.
 • Otrkārt, bieži paliek iespaids, ka tās atskaņo saviem klausītājiem pilnīgi visu, kas pagadās pie rokas, bez kādas atlases. Dažai labai šlāgeru programmai bieži vien kopējā tās noskaņa ir daudz tuvāka POP mūzikas formātam.
 • Treškārt, tajās nereti blakus vācu šlāgeriem skan arī angļu hīti. Tas nepārsteidz, jo arī Vācijā angļu mūzikas programmu un klausītāju ir vairāk. Šlāgeru aptaujas un konkursi Vācijā ir daudz, taču jāatzīst, ka visobjektīvāko priekšstatu par katra izpildītāja vai grupas šlāgeriem dod saņemtie "zelta" un "platīna" diski, jo tos piešķir pēc pārdoto disku eksemplāru skaita. Katrai radio un televīzijas programmai tiek veidota sava šlāgeru aptauja un ļoti bieži tās savā starpā atšķiras diezgan ievērojami. Šoreiz piedāvājam Jums ieskatu Vācijas satelīttelevīzijas programmas "GOLDSTAR" ciklā "SCHLAGER ZUM KUSCHELN". Tā ietilpst maksas kodētajā paketē "PREMIERE" un visu diennakti raida šlāgeru video programmas. Un tā, šovakar tās abonenti varēs redzēt un dzirdēt:

  23:00:19 Kristina Bach

  23:04:04 Andreas Martin

  23:07:32 Hanne Haller

  23:10:30 Rieserferner

  23:14:16 Die Flippers

  23:17:24 Nicole

  23:20:19 Christian Anders

  23:23:37 Juliane Werding

  23:27:14 Bernd Clüver

  23:30:20 Simone

  23:34:01 G.G. Anderson

  23:37:30 Lena Valaitis

  23:40:33 Andy Borg

  23:44:02 Howard Carpendale

  23:47:20 Goombay Dance Band

  23:51:02 Nadine Norell

 • Ievietoja Schlager time @ 19.03.2006/16:39 @ lûkoties arhîvâ