HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Nedaudz par G.G.ANDERSON
G.G.ANDERSON mūzikas pasaulē ienāca tālajos sešdesmitajos gados, kad vinš 1964.gadā uzsāka savu darbību grupā "The Rackets", no 1968.gada to veiksmīgi turpinot grupā "Blue Moons", bet no 1970.gada līdz 1972.gadam grupā "Love and tears" sadarbībā ar citu slavenu vācu dziedātāju MICHAEL HOLM. Šis laika posms ir pietiekami ražīgs un arī veiksmīgs, jo tiek ierakstītas septiņas LP skaņu plates, kas pamatā ir angļu valodā. 1973.gadā viņš uzsāk savu solista karjeru kā "Alexander Marco", ko 1977.gadā nomaina uz "Tony Bell" un tikai no 1980.gada visiem šlāgermūzikas faniem kļūst pazīstams kā G.G.ANDERSON.

Pirmā G.G.ANDERSON skaņu plate "Always and ever"

ar 12 dziesmām angļu valodā iekaro ļoti plašas klausītāju auditorijas sirdis ar savām vijīgajām un bezgala jaukajām melodijām.

Always And Ever

Ja ņem vērā, ka viņš kopš tā laika Vācijā tiek uzskatīts ne tikai par izcilu šlāgeru izpildītāju, bet arī dziesmu autoru un producentu, tad tas ir tikai likumsakarīgi. Ar katru gadu G.G.ANDERSON savu popularitāti un fanu pulku ir vairojies, ierakstot arvien jaunus un jaunus albūmus. Kopējais G.G.ANDERSON albūmu skaits dažādos informācijas avotos tiek nosaukts dažāds, jo ir ierakstītas arī viņa dziesmu kompilētās izlases no dažādiem albūmiem, kas ir iznākušas ar atšķirīgiem nosaukumiem. Dziesma "Du bist da" no viņa pagājušā gada albūma "Für Dich" (39. viņa albūms)Vācijas raidsabiedrības "MDR" aptaujā pašlaik ir pirmajā vietā. Šī un daudzas citas dziesmas no dažādiem G.G.ANDERSON albūmiem skan arī "Schlager Time" programmā. Patīkamu klausīšanos.

Ievietoja Schlager time @ 17.04.2006/18:57 @ lûkoties arhîvâ