HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Priecīgus un jaukus Ziemassvētkus visiem...
Kā jau ierasts, arī mūzikas ierakstu studijās sācies Ziemassvētku laiks, jo visi šajā gadā ieplānotie albūmu ieraksti ir pabeigti. Arī mūsu fonotēka ir papildinājusies ar jaunajiem 2006.g. ierakstiem, no kuriem skanīgākie un jaukākie skan "Shlager Time" programmā.
Kaut arī bija paklīdušas runas, ka slavenā grupa "DIE FLIPPERS" savu darbību beigs, tomēr daudziem par pārsteigumu iznāca jauns viņu albūms "Du Bist Der Oscar Meines Herzens". Var vienkārši apbrīnot grupas neizsīkstošo vitalitāti, ja ņemam vērā, ka tā savas darbības laikā ierakstījusi jau vairāk kā 40 albūmus.

ANDY BORG,
G.G.ANDERSON,
ALPENTRIO TIROL,
AMIGOS,
BELSY,
DIANA SORBELLO,
DIE PALDAUER,
FERNANDO EXPRESS,
GESCHWISTER HOFMANN,
KRISTINA BACH,
MARA KAYSER,
MARCEL,
MONIKA MARTIN,
NOCKALM QUINTETT,
OLIVER TOMAS,
PATRICK LINDNER,
PETER SEBASTIAN,
SEMINO ROSSI.
Protams, ka šajā gadā ierakstītie albūmi ir iepriecinājuši daudzus vācu šlāgermūzikas cienītājus. Spriežot pēc saņemtajām atsauksmēm, arī mūsu klausītāji tos ir novērtējuši atzinīgi.
Jaunais HANSI HINTERSEER albūms iepaticies ne tikai saviem faniem vien. Mūsuprāt īpaša veiksme ir "Wenn Die Berge Mich Rufen" šajā albūmā, kas pēc savas noskaņas ir līdzīga PSAYRER & BARBARA pagājušajā gadā ierakstītajai "Berge Im Feuer".
Grupu AMIGOS un BERGFEUER jaunajos albūmos mūsuprāt saglabājies tikai viņu grupām raksturīgais stils un īpašais šarms.
Grupas ORIGINAL NAABTAL DUO pēdējā un grupas TANZPALAIS debijas albūmā iekļautos šlāgerus būs īpaši patīkami paklausīties mājas viesībās, kad padejot būtu īstā reize.
Ceram, ka jaunie šlāgeri no visiem šiem albūmiem patiks arī Jums. Klausietie! Vērtējiet! Gaidīsim Jūsu atsauksmes.

Vēlam visiem jaukus un priecīgus ZIEMASSVĒTKUS!Ievietoja Schlager time @ 25.12.2006/12:48 @ lûkoties arhîvâ