HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Kārtējais gads šlāgeru mūzikas pasaulē beidzas...
Arī šlāgeru pasaulē noslēdzas kārtējais gads. Tādēļ visas radio stacijas un TV apkopo gada rezultātus, nosauc savus labākos un veiksmīgākos šlāgerus. Tā kā katrai no tām ir sava auditorija un savi vērtēšanas kritēriji, tad arī rezultāti svārstās diezgan plašā intervālā. Nenoliedzami, ka visplašāk dažādi šlāgeru konkursi un aptaujas notiek Vācijā - šlāgeru dzimtenē. Skanīgākie šlāgeri un veiksmīgākie to izpildītāji atrodami gandrīz katrā rezultātu tabulā, atšķiras tikai ieņemto vietu secība. Kuri tad ir tie veiksmīgākie? Viens no populārākajiem Vācijas TV kanāliem MDR vakar saviem skatītājiem prezentēja gada labākos šlāgerus savā programmā "Die Schlager des Jahres". Par veiksmīgākajiem ir atzīti:


- DIE FLIPPERS - "Du Bist Der Oscar Meines Herzens"
no tāda paša nosaukuma albūma;

- ANDREA BERG - "Ein Bisschen Wahnsinn" no albūma "Splitternacht";

- HELENE FISCHER - "Feuer Am Horizont", "Und Morgen Früh Küss Ich Dich Wach"
no albūma "Von hier bis unendlich";

- UTA BRESAN - "Schenk Mir Diesen Sommer"
no albūma "Himmlische Augenblicke";

- NOCKALM QUINTETT - "Einsam Wie Napoleon"
no tāda paša nosaukuma albūma (tas viņiem ir jau 32.albūms);

- G.G.ANDERSON - "Tränen Sind Nicht Nur Zum Weinen" no albūma "Zeit zum Träumen";

- SEMINO ROSSI - "Buenos Dias - Ich Bin Wieder Hier"
no albūma "Ich denk an Dich";- kā arī BERNHARD BRINK (šova vadītājs), OLAF BERGER, UWE BUSSE, grupa WIND, ANDREAS MARTIN, NICOLE, INGRID PETERS, GILBERT, REGINA THOSS (ar vecajiem šlāgeriem) un grupa "DIE ZIPFELBUBEN".
Šlāgeri no šo izpildītāju albūmiem skan arī mūsu programmā, izņemot grupu "DIE ZIPFELBUBEN". Kā katra aptauja, arī ši protams nav un nevar būt absolīti objektīva, jo cik klausītāju, tik viedokļu. Citās aptaujās populārāko sarakstā ir arī ANDY BORG, FERNANDO EXPRESS, AMIGOS, BELSY, PATRICK LINDNER un citi. Klausieties, vērtējiet, izsakiet savu viedokli!
Visiem, visiem mūsu klausītājiem sakām lielu paldies par atsaucību, izteiktajiem viedokļiem(arī kritiskajiem) un novēlam

LAIMĪGU UN SKANĪGU JAUNO 2007.GADU!Lai šajā gadā izdodas viss, ko esat iecerējuši un dzīvē Jūs vienmēr pavada veiksme!

Ievietoja Schlager time @ 31.12.2006/14:53 @ lûkoties arhîvâ