HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Prezentējam programā vēl neskanējušu izpidītāju šlāgerus...
Kaut arī šis gads (vismaz pagaidām) šlāgeru mūzikas cienītājus nav īpaši lutinājis ar jauniem un skanīgiem šlāgeriem, par galīgi „tukšu” to saukt laikam tomēr būtu netaisni.
Turpmāk mūsu programmā skanēs arī līdz šim vēl nedzirdētu dziedātāju šlāgeri. Tie ir dziedātāju:

- PAOLA šlāgeri no albūma „Blue Bayou” (2007);
- ANGELINA šlāgeri no albūma „Genug geträumt” (2006);
- MARLEEN šlāgeri no albūma „Liebe Macht Stark” (2006);
- JAN SMIT šlāgeri no albūma „Jan Smit” (2006);
- MICHAEL LARSEN šlāgeri no albūma „Das schönste Kompliment” (2006);
- WERNER REDLICH šlāgeri no albūma „Alle Rosen Dieser Welt” (2006);
- HELMUT FREY šlāgeri no albūma „Sag niemals nie” (2003).

Nododam tagad tos Jūsu vērtējumam un ceram, ka tie ieņems stabilu vietu mūsu programmā, jo mūsuprāt tie ir gan melodiski, gan skanīgi un interesanti.
Programma papildināta arī ar jauniem šlāgeriem no GABY BAGINSKY albūma "Zusammen Jung Geblieben” (2007), IREEN SHEER albūma „Mein Weg Zu Dir" (2007) un NICKI jaunā albūma „Schlager und Stars” (2007).
Diemžēl no PETRA FREY jaunā albūma „Göttlich weiblich” (2007) un TINA YORK albūma „Ich träume mit dir” (2007) neatradās neviens, ar kuru varētu papildināt jau skanošos mūsu programmā. Toties ASTRID HARZBECKER šlāgeru izlases dubultalbūmā „Ihre Grössten Hits” (2006) atradām ne vienu vien, kurus tad arī iekļāvām papildus jau skanošajiem.
Esam ienesuši arī izmaiņas un virkni papildinājumu mūsu programmā balstoties uz Jūsu saņemtajām atsauksmēm, aptaujām un balsojumiem. Tā, grupas AMIGOS, kas iekarojusi mūsu klausītāju plašas simpātijas, jau skanošajiem šlāgeriem klāt nāk vēl neskanējuši no albūmiem „...durchs Feuer” (2006), „Melodien der Herzen” 4CD (2006) un „Weine Nicht Um Unsere Liebe” (2007). Turpmāk programmā skanēs vairāk šlāgeru arī no citiem Jūsu iemīļotākajiem izpildītājiem. Ceram iepriecināt arī veco „oldies” šlāgeru cienītājus, jo arī tie programmā ir papildināti. Programmā diemžēl reti kad izdodas iekļaut kādu šlāgeri no šlāgeru „izlašu” albūmiem, jo melodiskākie pārsvarā jau ir mūsu fonotēkā, bet pārējos laikam būtu drīzāk jāpieskaita „POP” mūzikai.
Aicinām arī turpmāk vēl aktīvāk izteikt savu vērtējumu un drošāk izmantot mūsu „viesu grāmatu” un e-pastu, kas atvērti jebkuriem Jūsu ieteikumiem un pārdomām. Protams, ka atbildēsim uz visiem saņemtajiem e-pasta sūtījumiem.
Patīkamu klausīšanos arī turpmāk!

Ievietoja Schlager time @ 21.05.2007/01:21 @ lûkoties arhîvâ