HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Jāņus gaidot...
Šajā jaukajā vasaras laikā pirms Jāņiem, atkal ir papildinājusies mūsu fonotēka ar jauniem 2007.gadā iznākušajiem šlāgeru albūmiem, kuri ceram iepriecinās arī mūsu klausītājus. Pirmais no tiem protams ir ALPENTRIO TIROL "Engel müssen fliegen" ar savām kā vienmēr vieglajām melodijām, par kuru rakstījām iepriekšējā reizē.
Arī ASTRID HARZBECKER "Drei Weiße Perlen" jaunais albūms ienācis mūsu fonotēkā ar viņai raksturīgo skanējuma sirsnīgumu un izpildījuma šarmu. Gandrīz visi albūmā iekļautie šlāgeri ir jauki, un tādēļ nebūs viegli izvēlēties tos, kurus iekļaut mūsu programmā.
Dzīvespriecīgi un skanīgi ir šlāgeri ANJA REGITZ "Einfach Liebe" jaunajā albūmā, kura nosaukums labi raksturo tajā iekļautās 14 dziesmas.
No 2007.gada šlāgeru kokteiļu albūmiem tiks iekļauti arī mūsu programmā vēl neskanējušu izpildītāju šlāgeri: ANITA BURCK "Wo Kinder Lachen"(Grand Prix Der Volksmusik 2007), REINER KIRSTEN "Alles Und Mehr" un RUDI GIOVANNINI "Dann Ruf' Ich Wieder Deinen Name".
Klāt protams nākuši arī iepriekšējos gados iznākušie albūmi, no kuriem skanīgākos un interesantākos šlāgerus noteikti iekļausim mūsu programmā. Visus papildājumus programmai centīsimies sagatavot līdz Jāņiem un nodot tos uz svētkiem Jūsu vērtējumam.
MONIKA MARTIN populārākie un interesantākie šlāgeri jau skan mūsu programmā, tādēļ domājam, ka romantisko un melanholisko šlāgeru cienītājus iepriecinās viņas jaunais albūms "Aloha Blue" . ar 14 dziesmām, . kas iznāca 15.jūnijā.
Arī ANDY BORG saviem faniem sagatavojis 3CD izlasi ar 42 saviem slavenākajiem šlāgeriem, kurai prezentācija paredzēta 22.jūnijā, savukārt grupas TANZPALAIS jaunais albūms "Wahre Liebe" iznāks pašā Jāņu dienā.

Ievietoja Schlager time @ 19.06.2007/15:43 @ lûkoties arhîvâ