HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Pēdējie albūmi Jūnijā...
Arī pēc Jāņiem iznākuši vēl vairāki albūmi, taču tajos iekļautās dziesmas diemžēl ir daudz tuvāk POP un DISCO žanram nevis šlāgerim. Tieši tādēļ ne JÜRGEN "Heut ist mein Tag" (28.06.2007) ne BERNHARD BRINK "Stier" (29.06.2007) ne arī HOWARD CARPENDALE "The Essential Vol. 2" (29.06.2007) jaunie albūmi mūsu fonotēkā nebūs un programmā neskanēs. Arī pašlaik Vācijā ļoti populārās dziedātājas HELENE FISHER jaunajā albūmā "So nah wie du" (29.06.2007) diemžēl neatradām nevienu šlāgeri, ar ko mēs varētu papildināt jau skanošos mūsu programmā. Savukārt dāņu dziedātājai DANA WINNER šajās dienās iznācis viņas labāko dziesmu izlases albūms "Wenn du lachst - Das Beste von Dana Winner". Un protams, kā vienmēr, arī virkne "kokteiļu" albūmu ar dažādu izpildītāju šlāgeriem no viņu iepriekš ierakstītajiem albūmiem dažādās skaņu ierakstu studijās.
Pašlaik gatavojam mūsu programmai nākošo papildinājumu no iepriekšējos gados ierakstītajiem šlāgeriem. Starp tiem būs arī klausītājiem jau pazīstamās grupas ZUCKERMUND vēl neskanējuši veco šlāgeru "Medley". Iekļausim arī dueta DUO THOMASIUS dzīvespriecīgo šlāgeri "Aber Hallo" no viņu 2001.gadā ierakstītā albūma "Eine Insel für zwei" un citus.
Tuvākajā laikā esam arī ieplānojuši nomainīt balsojumus par 2006.gada šlāgeriem ar jauniem, kuros Jums būs iespēja dot savu vērtējumu jau mūsu programmā skanošajiem 2007.gada šlāgeriem un izpildītājiem. Vienlaicīgi saglabājot kopējos balsojumus.

Šovakar nekodētajā Vācijas satelīttelevīzijas kanālā "Das Erste" 21:15 ieteicam noskatīties kārtējo krāšņo TV sezonas mūzikas šovu "DAS SOMMERFEST DER VOLKSMUSIK" tiešraidē no Magdeburgas. To vadīs Vācijā pašlaik slavenākais šo šovu vadītājs - FLORIAN SILBEREISEN. Dziedās G.G.ANDERSON un daudzi citi.

Ievietoja Schlager time @ 30.06.2007/17:53 @ lûkoties arhîvâ