HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Klāt jau rudens...
Tā kā vasara pagājusi, un nupat klāt jau rudens, tad pienācis laiks izvērtēt, ko jaunu un interesantu tā ienesusi šlāgeru mūzikā un arī mūsu fonotēkā. Jāsaka gan, ka tā kopumā laikam nav bijusi tik ražīga kā iepriekšējā gadā, tomēr "tukšā" šlāgeru mūzikas cienītājus arī nav atstājusi. Šogad vasaras beigās beidzot iznākuši vairāki, visiem mūsu klausītājiem jau labi pazīstamu grupu un izpildītāju, jaunie albūmi.
Kad šogad iznāca grupas DIE FLIPPERS izlases albūms ar 20 iepriekšējos gados ierakstītajiem šlāgeriem, daudzi viņu fani necerēja, ka vēl šogad būs arī jaunu šlāgeru albūms. Tomēr FLIPPERS kārtējo reizi ir apliecinājis, ko spēj šlāgeru "ražīgākā un titulētākā" grupa, jo septembrī tomēr iznāca grupas jaunais albūms "Kein Weg zu weit", par spīti tam, ka jau bija paklīdušas runas par to, ka grupa gatavojās beigt savu darbību.
Arī grupa FERNANDO EXPRESS savus fanus ir iepriecinājusi ar 25 gadu radošās darbības jubilejas albūmu "Tanz Auf Dem Vulkan (25 Jahre)".
HANSI HINTERSEER nodevis klausītāju vērtējumam savu jauno albūmu "Von Herz zu Herz". Tajā škiet šoreiz nav kāda izcila šlāgera, taču albūms kā vienmēr ir jauks un patiks ne tikai viņa faniem vien.
Jaunajā SEMINO ROSSI albūmā "Einmal ja-immer ja" iekļautas 18 dziesmas, kuras viņš dzied ne tikai vācu, bet arī spāņu valodā. Starp spāņu valodā iedziedātajāmm ir arī "Son todas Bellas", kuru mūsu programmas klausītāji jau pazīst grupas ALPENTRIO TIROL izpildījumā ar nosaukumu "Rot sind die Rosen". Nav ne mazāko šaubu, ka šis albūms, tā pat kā iepriekšējie, gūs plašu atzinību un plūks kārtējos laurus. Jautājums laikam vienīgi par to vai zeltu Vācijā un platīnu Austrijā vai otrādi, jo albūms to noteikti būs pelnījis.
Tos klausītājus, kuriem patīk šlāgeri ar "country" stila noskaņām, iepriecinās dziedātājas LINDA FELLER jaunais albūms "Liebe ist wie ein Haus".
ROLAND KAISER fani viņa jaunajā albūmā "Sexy" saņēmuši mazu, toties patīkamu pārsteigumu-dzirdēt sava iemīļotā dziedātāja izpildījumā populāro šlāgeri "Eleni". Albūmā tas iekļauts ar nosaukumu "Sommer in Deinen Armen (Eleni)" . Mūsu programmā tas jau labu laiku skan dziedātājas DANA WINNER izpildījumā ar nosaukumu "Ich Hab' Noch 1000 Träume", kā arī ANDREA JÜRGENS iedziedātajā versijā ar nosaukumu "Eleni hieß das Mädchen".
Arī grupai DIE SCHÄFER šovasar iznācis kārtējais albūms "Leb Deinen Traum".
Šlāgeri no visiem šiem albūmiem tiks tuvākajā laikā iekļauti arī mūsu programmā, lai tos varētu vērtēt arī Jūs.
Vasaras beigās nekas būtiski nav mainījies šlāgeru izlašu albūmu ierakstos. Iznācis jau liels skaits visdažādāko šādu izlašu un kokteiļu, pie tam tie jau ieplānoti škaņu ierakstu studijām dažādās "sērijās", "kolekcijās", prezentācijās un vienkārši kokteiļos līdz pat gada beigām.
Protams, ka gaidīsim jaunus šlāgerus arī zelta rudens salnu laikā. Patīkamu klausīšanos!

Ievietoja Schlager time @ 23.09.2007/11:17 @ lûkoties arhîvâ