HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Oktobra beigās tikai šlāgeru izlases...un atkal izlases...
Ziemas tuvošanās jaušama arī šlāgeru ierakstu studijās. Acīm redzami tās galveno uzmanību atlikušajos mēnešos veltīs Ziemassvētku programmu veidošanai, jo nav jau nekāds noslēpums, ka svētku gaidīšana ar katru gadu komercializējas arvien izteiktāk. Tādēļ arī oktobra beigās paredzēta jau iepriekš iznākušo albūmu atkārtota izdošana un protams netiek aizmirstas arī visdažādākās kombinācijās sakomplektēto šlāgeru izlases. Tā šomēnes iznāk ANDREA BERG izlašu albūmi: "The Best Of Andrea Berg - Limitierte Sliderbox" un "Die neue Best Of Andrea Berg". Mums dziedātājas faniem diemžēl jāsaka, ka pēdējā albūma nosaukums ir maldinošs, jo arī tajā nav neviena jauna šlāgera. Vienīgi KRISINA BACH jaunais albūms "Sterne leuchten auch im Winter" (19.10.2007) ienāks ar jauniem šlāgeriem un ziemas noskaņām.
Šomēnes iznākuši arī divi DVD albūmi: GABY ALBRECHT "Ein Fest Für Die Sinne" un TOM ASTOR "Ein Fest für die Sinne - Sonderedition" (CD + DVD).
Pateicamies visiem mūsu klausītājiem, no kuriem saņēmām atsauksmes mūsu pastkastītē par pēdējiem mūsu šlāgeru pirmatskaņojumu koncertiem. Atbildējuši esam uz visām vēstulēm, kā to esam solījuši. Patīkami protams, ka neesam velti centušies, jo atsauksmes ir visnotaļ labas. Paldies! Tiklīdz mūsu fonotēkā būs papildinājumi, veidosim nākošo prezentācijas programmu, un par laiku, kurā tā izskanēs, Jūs iepriekš informēsim.
Patīkamu klausīšanos arī turpmāk!

Ievietoja Schlager time @ 21.10.2007/17:46 @ lûkoties arhîvâ