HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Klāt gadu mija...
Kā jau katra gada beigās, arī šīm gadam beidzoties, visas radio stacijas un TV kompānijas apkopo un paziņo aizgājušā gada veiksmīgākos šlāgeru izpildītājus un labākos gada šlāgerus. Jāsaka uzreiz, ka labāko saraksti parasti ir ļoti atšķirīgi, jo katrai no tām ir sava klausītāju un skatītāju auditorija un gaumes ir ļoti dažādas. Kopēja tendence gan ir jūtama - populārāko sarakstā palielinās modernāku ritmu un izpildījumu šlāgeru skaits. Arī "megazvaigžņu" šā gada ierakstītajos albūmos šī tendence bija jūtama vairāk kā iepriekšējos gados. Savus klausītājus jau visa gada garumā esam iepazīstinājuši ar 2007.gadā iznākušajiem albūmiem un daudzi šlāgeri no vairāk kā 30 albūmiem ir iekļauti un skan mūsu pamatprogrammā. Programma nepārtraukti ir papildinājusies arī ar iepriekšējos gados ierakstītajiem šlāgeriem. Mums protams ir patīkami, ka tie izpildītāji, kas pēc Jūsu balsojuma rezultātiem mūsu mājas lapā, ir patikuši Jums vislabāk, ir atrodami arī Vācijas un Austrijas gada labāko sarakstā.
30.decembrī viena no lielākajām radio un TV kompānijām "MDR" prezentēja savus 2007.gada laureātus speciālā TV šovā "Die Schlager des Jahres", ko vadīja mūsu klausītājiem labi pazīstamais dziedātājs BERNHARD BRINK. No labākajiem šovā ar 2007.gada šlāgeriem piedalījās: ANDREA BERG, CLAUDIA JUNG, HELENE FISCHER, ANDREAS MARTIN, UWE BUSSE, duets KATTHRIN & PETER, FERNANDO EXPRESS, LINDA FELLER, ROLAND KAISER, SEMINO ROSSI, BRUNNER & BRUNNER, DJ ÖTZI & NIK P., BERNHARD BRINK un citi. Visi 2007.g. laureātu šlāgeri ir jau ierakstīti studijā "Koch" un iznākuši dubultalbūmā "Die Schlager des Jahres Folge 12" .
Šovakar no 17:00 - 18:00 prezentēsim šā gada pēdējos papildinājumus mūsu fonotēkā. Dzirdēsiet BELSY, EVA MARIA un dažu citu izpildītāju šlāgeru pirmatskaņojumus mūsu programmā. Patīkamu klausīšanos!

******** LAIMĪGU, OPTIMISMA PILNU UN SKANĪGU JAUNO 2008.GADU! ********


Ievietoja Schlager time @ 01.01.2008/21:15 @ lûkoties arhîvâ