HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

2008.gads ienāk ar jaunām noskaņām...
Lai arī skaņu ierakstu studijās joprojām turpinās pagājušā gada šlāgeru visdažādāko izlašu un "kokteiļu" ierakstīšana un prezentēšana - pamazām sāk iznākt arī jaunie albūmi ar kuriem, to izpildītāji cer pārsteigt savus klausītājus un protams iegūt viņu simpātijas.
Arī mēs esam saņēmuši pārsteigumu, ko mūsu programmai atsūtījusi (mums līdz šim pilnīgi nezināma) dziedātāja ELISABETH MOSER-HOLD. Tas ir viņas singlu CD ar diviem šlāgeriem: "Das Glück lässt sich von dir nicht bezahlen" un "Liebe ist für viele nur ein Wort". Dziedātāja jau ir guvusi panākumus - godalgotas vietas piedaloties dažādos konkursos. Tā kā esam saņēmuši dziedātājas piekrišanu - abi šlāgeri ir sagatavoti prezentācijai mūsu "jaunumu programmā". Par to protams arī sakam paldies: *** DANKE ELISABETH ! ***. Gaidīsim Jūsu atsauksmes un vērtējumu. Ja tie Jums būs patikuši, iekļausim mūsu pamatprogrammā. Sīkāku informāciju par dziedātāju ELISABETH MOSER-HOLD varat iegūt, ielūkojoties viņas mājaslapā www.moser-hold.at
Šogad jau iznākušajos jauno šlāgeru albūmos nevar palikt nepamanīta kopēja tendence - tajos arvien vairāk ienāk POP mūzikas žanram raksturīgo izpildījuma noskaņu un ritmu. Pat ANDREA JÜRGENS jaunajā albūmā "Verbotene Träume" ir šādi šlāgeri, bet kopumā tajos melodiskums noteikti ir saglabājies.
Savukārt dziedātājas FRANZISKA jaunajā albūmā "Nur geträumt" iekļauti arī tie šlāgeri, ar kuriem viņa ieguva ļoti plašu popularitāti daudzās radio un TV aptaujās Vācijā pagājušā gada beigās.
No visiem šlāgeriem, ar kuriem ir papildinājusies mūsu fonotēka, esam atlasījuši un sagatavojuši mūsu kārtējo "pirmatskaņojumu programmu", kurā dzirdēsiet jau pieminētos ELISABETH MOSER-HOLD, ANDREA JÜRGENS un FRANZISKA šlāgerus, kā arī grupu WIND, ZUCKERMUND un citu izpildītāju šlāgerus, kuri izskanēs mūsu programmā pirmoreiz sestdien 16.februārī no 22:00 - 24:00. Patīkamu klausīšanos!

Ievietoja Schlager time @ 15.02.2008/01:31 @ lûkoties arhîvâ