HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

ALPENTRIO TIROL dzied joprojām...
Grupu ALPENTRIO TIROL daudzi mūsu klausītāji atpazīst pēc šlāgera "Rot Sind Die Rosen", kaut arī tā nemaz nav viņu, bet gan franču dziedātāja FRANK MICHAEL viena no vispopulārākajām dziesmām, kuru viņa klausītāji vēlas dzirdēt katrā viņa koncertā. Martā grupai ALPENTRIO TIROL ir iznācis albūms "Tränen sind Perlen" ar viņu jaunajām dziesmām. Tas iepriecinās ne tikai grupas fanus, bet droši vien arī visus pārējos klausītājus, jo šajā albūmā iekļautās dziesmas lai arī ir vienkāršas, tomēr melodiskas un sirsnīgas. Tā kā albūms tagad ir arī mūsu fonotēkā, tad 30.marta vakarā 21:30 piedāvājam noklausīties šlāgerus no grupas jaunā albūma arī Jums.
Beidzot arī dziedātāja ROGER WHITTAKER fani ir sagaidījuši viņa jauno albūmu "Liebe endet nie", kas ierakstīts studijā "Ariola" un tika prezentēts 28. martā. Šo albūmu esam pasūtījuši un ceram, ka tas būs arī mūsu fonotēkā.
Bet vai jaunais OLAF BERGER albūms "Schatten an der Wand" gūs atsaucību, ir pateikt pagrūti, jo tajā iekļautās dziesmas vairs nav ne tik melodiskas ne arī izteiksmīgas, kā iepriekšējo gadu albūmos. Žēl protams.

Ievietoja Schlager time @ 30.03.2008/01:46 @ lûkoties arhîvâ