HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Programmā ienāk jauni izpildītāji...
Esam atkal saņēmuši dāvanu. Šoreiz no "Pro Star-Music Promotion" menedžeru biroja - un tas ir dziedātāja CHRIS ALEXANDROS aprīlī ierakstītais jaunais singls "Du bist ein Teufel, mein Engel".
*** Paldies par saņemto singlu ! DANKE Susanne Funke ! ***
Mūzikas autors ir Franko Veltri, bet dziesmas tekstu uzrakstījis Franko Veltri, Frank Revilo (Oliver Frank). Studijā tā ierakstīta vairākās versijās: Radio Edit, Single Edit, DJ Maxi Mix un DJ Party Mix.
Nācās meklēt informāciju Internetā, jo par šo izpildītāju nebija nekas dzirdēts. Vienmēr smaidīgais grieķu izcelsmes dziedātājs CHRIS ALEXANDROS jau agrāk uzstājies dažādās diskotēkās un festivālos, kur guvis klausītāju atsaucību. Par viņa veiksmīgāko dziesmu tiek uzskatīta "Bist Du sauer". Savukārt pēc dziesmām "Ich hab mich verliebt" un "Du fehlst mir" ierakstītā "40 Grad im Schatten" 3 mēnešus noturējās "Nationalen Charts" sarakstā 2002.gada jūnijā. Arī 2003.gadā ierakstītā "Hallo mein Engel" izrādās veiksmīga un dziesmas videoklips tika iekļauts Vācijas satelīttelevīzijas šlāgeru kanāla "Goldstar" programmā. Austrijas raidsabiedrības ORF visbiežāk spēlēto dziesmu sarakstā CHRIS ALEXANDROS ar dziesmu "Immer noch" ierindots augstajā astotajā vietā.
Aprīlī iznākuši arī vairāki citi mazāk dzirdētu dziedātāju jaunie albūmi:
Dziedātāja MARTIN MENDES albūms ar melodiskiem šlāgerim, kas tā arī saucas "Martin Mendes";
JÖRG BAUSCH pop-schlager stilā ierakstītais "Denn ich fliege";
Dueta DANIEL & STEFFEN allbūms "Romantik Pur" (schlager, volksmusik);
Jaunā dziedātāja NIC šlāgeru albūms "Küss mich" ;
ASTRID BRECK solo albūms „Mehr als ein Gefül“
Nu un protams kārtējā porcija ar dažādu šlāgeru izlašu un kokteiļu albūmiem. Tā kā no šiem albūmiem pašlaik mēs esam saņēmuši NIC un MARTIN MENDES jaunos albūmu, tad šlāgerus no šiem albūmiem, jauno CHRIS ALEXANDROS singlu, kā arī šlāgerus no grupas MIDSOMMER albūma "Träum Dich Zu Mir"(2003) prezentēsim Jums svētdien 20.aprīlī no 21:15.
Patīkamu klausīšanos!

Ievietoja Schlager time @ 20.04.2008/03:21 @ lûkoties arhîvâ