HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Tendences Jūnijā iznākušo šlāgeru albūmos...
Jau iepriekš esam stāstījuši par tām tendencēm, kas bija jūtamas šajā gadā iznākušajos šlāgeru albūmos. Un jāsaka, ka ar katru mēnesi POP mūzikas elementi un izpildījuma maniere kļūst arvien izteiktāka iznākušo jauno šlāgeru albūmu ierakstos. Daudzi to sauc par šlāgeru neizbēgamas attīstības un modernizācijas etapu. Tomēr tādu tendenci nu nepavisam negribētos apsveikt vai slavināt. Jo tad jau visas šlāgeru radio programmas ar laiku kļūtu tādas pašas kā pašlaik lielākā daļa FM raidošo radio - "tie paši vēži, tikai Vācijā šūtā kulītē". Arī starp vairāk kā 100 Internetā skanošo vācu šlāgeru programu nosaukumos blakus "Schlager" lasām "Dance", "Pop", "Discofox", "Techno"... Skaņu ierakstu studijās atlasīto un iznākošo šlāgeru izlašu un "kokteiļu" albūmi šo tendenci padara vēl jo uzkrītošāku. Internetā regulāri izskatot iznākošo un ieplānoto šlāgeru albūmu aprakstus, kā arī noklausoties tajos iekļauto šlāgeru pieejamos fragmentus, arvien biežāk nākas secināt: "albūmu pasūtīt nav jēgas, jo mūsu programmas mērķis noteikti nav un nebūs maksimāli liels tajā skanošo (jebkuru) dziesmu kokteilis".
Tādēļ jau laikam lielākajai daļai klausītāju līdz šim nepazīstamais dziedātājs MARTIN MENDES iekaroja tik lielas simpātijas un klausītāju atsaucību, ka viņa albūms ierakstīts izteikti "vecajās, labajās" šlāgeru tradīcijās. Viņa šlāgeri protams skan arī mūsu programmā.
Jūnijā vēl ir ierakstīti un iznākuši sekojoši albūmi:
GABY ALBRECHT jaunais albūms - "Freunde für's Leben" (6.6.2008);
TOM ASTOR dubultizlases albūms - "Alles klar - kein Problem! Das Jubiläumsalbum" (6.6.2008);
KRISTINA BACH dubultizlases albūms - "Es kribbelt und es prickelt / Scharf aufs Leben" Slidepack) (6.6.2008);
HANNE HALLER dubultizlases albūms - "Mitten im Licht / Gute Nachricht" (Slidepack) (6.6.2008);
MICHAEL KARP - singla versija "Ciao Bella Ciao" (13.6.2008), no viņa šī gada albūma "Die Wege des Herzens";
JüRGEN MARCUS - "Für immer" (13.6.2008);
PALOMA - "Nicht nur träumen" (13.6.2008);
HELENE FISCHER - "Zaubermond" (27.6.2008).
Pašlaik gatavojam mūsu fonotēkā ienākušo albūmu šlāgerus, lai tos tuvākajā laikā prezentētu mūsu klausītājiem, par ko Jūs noteikti arī informēsim.
PATĪKAMU KLAUSĪŠANOS UN JAUKU VASARU VISIEM !


Ievietoja Schlager time @ 02.07.2008/01:16 @ lûkoties arhîvâ