HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Klausītāju skaits pēc Dziesmu svētkiem pieaug...
Tas, ka pēc Dziesmu svētkiem mūsu klausītāju auditorija ir pieaugusi, protams priecē. Jau svētdienas vakarā - vairākas stundas pirms pieteiktā šlāgeru koncerta "No jauno papildinājumu plaukta", pieslēgumu skaits mūsu programmai uz kādu brīdi bija sasniedzis maksimālo. Tas savukārt nozīmēja to, ka kādam mēs šajā laikā(pašiem to negribot) varbūt sabojājām garastāvokli. Atvainojamies un ceram uz izpratni. Vislielākais klausītāju skaits mūsu programmai ir darbdienās laikā no 18-21 un protams brīvdienās.
Maksimālā pieslēgumu skaita palielināšanai ir iespējami vairāki risinājumi:
1) Pazeminot programas skaņas kvalitāti. Šis risinājums mums protams nav pieņemams.
2) Veicot virkni tehniska rakstura uzlabojumu ar vienlaicīgu pāreju uz ievērojami ātrāku un galvenais ļoti stabilu Interneta pieslēgumu. Tas atļautu arī protams augstākas kvalitātes raidīšanu, diemžēl tuvākajā laikā to neatļauj mūsu iespējas.
Tādēļ gribam aicināt mūsu klausītājus "pīķa" stundās izmantot iespēju klausīties programmu no mūsu Inerneta mājas lapas "Online", jo visi šie klausītāji sistēmā tiek fiksēti kā viens pieslēgums.
Paldies tiem klausītājiem, kuri šo iespēju izmantoja jau agrāk, bet īpaši svētdienas vakarā, tā dodot iepēju noklausīties "jaunumu" koncertu lielākam šlāgeru mūzikas fanu skaitam!

Ievietoja Schlager time @ 16.07.2008/03:23 @ lûkoties arhîvâ