HOME  |  TOP 10  |  GUESTBOOK 

  SONG LYRICS  |  WRITE MAIL 

Vasarai aizejot...
Vasarai aizejot iznākuši arī vairāku, mūsu klausītājiem labi pazīstamu šlāgeru izpildītāju jauno ierakstu albūmi.
Ierakstu studijā "Koch" tapušais un klausītāju vērtējumam nu jau nodotais dziedātājas MONIKA MARTIN jaunais albūms "Und ewig ruft die Liebe" ar 15 viņas iedziedātajiem šlāgeriem noteikti iepriecinās viņas neskaitāmi lielo fanu pulku, jo šajā albūmā ir gan dziedātājai tik ļoti raksturīgās romantiskās un melanholiskās melodijas, gan arī straujākos ritmos ierakstītie šlāgeri.
HANSI HINTERSEER jaunais albūms "Für immer", kurš ierakstīts studijā "Sony/BMG" un tika prezentēts 22.08.2008 komentārus laikam neprasa - tas vienkārši ir HANSI HINTERSEER, kaut arī jāatzīst, ka šajā albūmā nav kādas īpašas melodijas, kas uzreiz iekristu sirdī, kā savā laikā "Hände zum Himmel" vai "Wenn Die Berge Mich Rufen".
Dziedātāja MICHAEL MORGAN šlāgeri mūsu klausītājiem ir jau labi pazīstami. Starp viņa faniem ir ne viens vien, kuriem vislabāk ir iepatikušies tie, kurus viņš dzied kopā ar ROSANNA ROCCI. Pagājušajā mēnesī (15.08.2008) ir iznācis viņa jaunais albūms "Träumen von Liebe", kas ierakstīts studijā "Sony/BMG". Šajā albūmā ir arī mūsu klausītājiem pazīstamā melodija "Du bist die Frau für immer", kas mūsu programmā līdz šim ir skanējusi HANSI HINTERSEER izpildījumā.
Grupa NOCKALM QUINTETT ar jauno albūmu "Ich dich auch" pārliecinās savus klausītājus, ka tā joprojām turpina savu garo karjeru ar tai jau labi pazīstamo noskaņu šlāgeriem, kaut arī grupa pēc sastāva jau sen vairs nav kvintets .
Arī panākumu un titulu bagātajam duetam AMIGOS ir atkal jauns albūms "Ein Tag im Paradies", kas tika prezentēts 22.08.2008.
Pavisam cita lieta ir dziedātāja UDO WENDERS debijas albūms "Der letzte Zug, Cara Mia". Mūsu programmas klausītājiem Latvijā tas noteikti būs pilnīgs jaunums, kaut arī Austrijā un Vācijā viņš īsā laikā jau paspējis iekarot daudzu klausītāju sirdis un iekļuvis ne vienas vien radio programmas TOP 10 un arī "Grand Prix der Volksmusik - Finale 2008" pirmajā desmitniekā.
Tā kā šie albūmi (izņemot AMIGOS) ir tagad arī mūsu fonotēkā, tad pašlaik gatavojam tos prezentācijai. Kad šis darbs būs pabeigts, noteikti informēsim par laiku, kurā Jūs ar jaunajiem šlāgeriem no šiem albūmiem varēsiet iepazīties.
Paldies, ka esat kopā ar mums un patīkamu klausīšanos arī turpmāk!

Ievietoja Schlager time @ 10.09.2008/00:12 @ lûkoties arhîvâ