Sveiciens visiem vācu šlāgermūzikas cienītājiem!

Vācu šlāgeru programma Schlager Time savu skanējumu uzsāka Ogres TV un ātri ieguva savu skatītāju un klausītāju atsaucību. Lai to varētu klausīties un vērtēt visi vācu šlāgeru cienītāji - jau no 2005.g. 18.oktobra Schlager Time visu diennakti skan Internetā. Programmai tiek atlasīti gan slavenību un jau plaši pazīstamu izpildītāju (Andy Borg, Andrea Berg, Die Flippers, G.G. Anderson, Gaby Baginsky, Hansi Hinterseer, Helene Fischer, Heino, Roy Black, Semino Rossi, Vicky Leandros u.c.), kā arī jaunu un mazāk pazīstamu izpildītāju (Christoff, Claudia Dechand, Die Romanas, Martin Mendes, Maria Levin, Melanie Miric, Nic, Udo Wenders, u.c.) melodiskākie un interesantākie šlāgeri.

Pašlaik mūsu programmā skan vairāk kā 600 dažādu izpildītāju šlāgeri - sākot ar vecajiem "oldies" no tālajiem sešdesmitajiem gadiem līdz pat 2012.gada jaunākajiem ierakstiem. Tā kā Schlager Time fonotēka tiek nepārtraukti papildināta, tad mūsu programmā vienmēr dzirdēsiet kādu pilnīgi jaunu melodiju vai izpildītāju. Programmas papildināšanā ievērojami palīdz no mūsu klausītājiem saņemtās atsauksmes, kā arī visu piedāvāto balsojumu un aptauju rezultāti. Tādēļ gribam pateikt vislielāko paldies par Jūsu atsaucību un līdzdalību visu šo gadu garumā.

Tā kā vairākos iepriekšējos balsojumos par "skanīgākajiem" šlāgeriem mūsu klausītāju simpātijas ir ieguvusi grupa TANZPALAIS ar saviem 2006.g., 2007.g. un 2009.g. ierakstītajiem albumiem, tad savu programmu esam ievērojami papildinājuši arī ar grupas CALIMEROS šlāgeriem, kuri ir tikpat jauki un piemēroti dejošanai draugu pulkā Jūsu mājas viesībās.

No šlāgeru superzvaigznēm savas līderpozīcijas nepārprotami saglabā ANDREA BERG un nav nekādu šaubu, ka 2011.gadā iznākušais albums "Abenteuer" vēl jo vairāk ir paplašinājis jau tā lielo dziedātājas fanu pulku visā Eiropā. Savukārt DIE FLIPPERS ar saviem tipiski izteikto un melodisko šlāgeru albumiem nezaudē savu popularitāti nu jau vairāk kā 40 gadu garumā. Ne velti 26 no visiem ierakstītajiem viņu albumiem ir ieguvuši zelta diska statusu. Tādēļ ir tikai likumsakarīgi, ka grupas solista OLAF MOLOLEPSKI 2011.g. solo albums "Tausend rote Rosen" ir iekarojis klausītāju sirdis, jo dziesmu ierakstos ir nepārprotami saglabāts DIE FLIPPERS stils. Visstraujāk ir augusi dziedātājas DANIELA ALFINITO popularitāte, par ko liecina no mūsu klausītājiem arvien biežāk saņemtās vēstules ar lūgumu atskaņot kādu no viņas 2008, 2009 un 2012.g ierakstīto albumu šlāgeriem. Savukārt no debitaniem, kuri ienāk šlāgeru industrijā, mūzikas eksperti un kritiķi visatzinīgāk ir novērtējuši MELANIE MIRIC 2012.g. pirmo iznākušo viņas albumu "Ungezähmt", paredzot dziedātājai ļoti veiksmīgu turpmāko karjeru. Arī mūsu programmā protams viņas debijas albuma šlāgeri skan un klausītājiem jau iepatikušies. Esam ievērojami papildinājuši visu to izpildītāju šlāgerus, kurus Jūs esat atzinīgi novērtējuši visos mūsu līdz šim piedāvātajos balsojumos.

Arvien biežāk saņemam vēstules pat no klausītājiem ārpus Latvijas ar lūgumu atskaņot savus iemīļotākos šlāgerus. Neatsakam nevienam - arī turpmāk noteikti izpildīsim jebkuru lūgumu, ja vien mūsu fonotēkā Jūsu izvēlētie šlāgeri būs. Tā ka droši rakstiet!

Lai programma Schlager Time palīdz Jums vienmēr uzturēt možu garu un labu garastāvokli kā ikdienā tā arī svētkos. Jūsu vērtējums, komentāri un aktivitāte balsojumos arī turpmāk tiks ļoti gaidīti.

PATĪKAMU KLAUSĪŠANOS

Ievietoja Schlager time @ 24.09.2012/03:34